Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
400 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    DEKA Edyta Kępińska· Białka 23
    Wartość umowy
    150 000 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    250 000 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowo-technicznych i kosztorysowych dla planowanych przez Gminę Magnuszew zadań inwestycyjnych

Zamawiający Gmina Magnuszew (Magnuszew, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowo-technicznych i kosztorysowych dla planowanych przez…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 400 000 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina MagnuszewMagnuszew, Mazowieckie (powiat Kozienicki →)opublikowano 3 września 2026
Łączna wartość umów
400 000 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    31 lipca 2026

    Termin ofert: 10 sierpnia 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    03 września 2026

    3 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma DEKA Edyta Kępińska za łącznie 400 000,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA MAGNUSZEW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223830

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Saperów 24

1.5.2.)Miejscowość

Magnuszew

1.5.3.)Kod pocztowy

26-910

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.8.)Numer faksu

przetargi@magnuszew.pl

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@magnuszew.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ugmagnuszew.bip.org.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://magnuszew.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji projektowo-technicznych i kosztorysowych
dla planowanych przez Gminę Magnuszew zadań inwestycyjnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-707ac06d-954a-466c-9119-8431b04cd47e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00421234

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00079046/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Opracowanie dokumentacji projektowo-technicznych i kosztorysowych dla planowanych przez Gminę Magnuszew zadań inwestycyjnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00372019

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.48.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu kompletnej, wielobranżowej dokumentacji projektowo – technicznej i kosztorysowej dla dwóch odrębnych zadań inwestycyjnych Gminy Magnuszew. Każde z tych zadań obejmuje budowę obiektu publicznego zintegrowanego z miejscem ukrycia (budowlą ochronną) dla ludności,
1) Cześć 1 – Dokumentacja dla zadania pn: Budowa magazynu obrony cywilnej wraz z miejscem w Magnuszewie przy ulicy Partyzantów
• Lokalizacja budynku - Magnuszew, ul Partyzantów, działka ewidencyjnej nr 1113/6 obręb 0005 Magnuszew.
• Zamawiający wymaga zaprojektowania w ramach części 1 przedmiotowego zamówienia nowego magazynu obrony cywilnej o powierzchni użytkowej wynoszącej około 400m2 , który pełnił będzie funkcję zaplecza logistycznego do przechowywania sprzętu
i wyposażenia ratunkowo-obronnego.
• Zamawiający wymaga zaprojektowania w ramach części 1 przedmiotowego zamówienia miejsca ukrycia zapewniającego czasową ochroną dla około 240 osób (mieszkańców gminy Magnuszew) na wypadek skażenia, ataku zbrojnego lub innych zdarzeń nadzwyczajnych, które będzie integralną częścią budynku magazynu obrony cywilnej ( o którym mowa wyżej).
3. Realizacja przedmiotu zamówienia, dla każdej z jego części, odbywać się będzie w podziela na trzy etapy:
1) etap 1 obejmujący opracowanie i przedstawienia Zamawiającemu koncepcji architektoniczno-budowlanej. Koncepcja ta winna być opracowana w formie graficznej z poziomu terenu oraz lotu ptaka (zawierającej rozkład budynku w skali 1:100, w także infrastruktury wraz z przekrojami, na których dookreślić należy przeznaczenia projektowanych pomieszczeń, a także w formie opisowej. Koncepcja w wersji papierowej i elektronicznej – po 1 egzemplarzu
2) etap 2 obejmujący:
• opracowanie Projektu Architektoniczno-Budowlanego ( załącznik do wniosku o Decyzję Pozwolenia na Budowę) , Projektu Zagospodarowania Terenu, rzutów, przekrojów, mapy do celów projektowych, badań geologicznych, wszystkich koniecznych uzgodnień. Dokumenty te należy opracować w wersji elektronicznej – 1 egz. oraz papierowej – 5 egz.
• Złożenie kompletnego i prawidłowo przygotowanego wniosku wraz z wymaganymi dokumentami o wydanie Decyzji Pozwolenia na Budowę, do właściwego organu na podstawie posiadanego pełnomocnictwa.
3) etap 3 obejmujący opracowanie/uzyskanie:
• Projektu Architektoniczno-Budowlanego ( w tym konstrukcji) - 1 egz. w wersji elektronicznej i 3 egz. w wersji papierowej
• Projektu technicznego branży sanitarnej (cwu, wod-kan, wentylacja/rekuperacja, klimatyzacja, pompy ciepła o dobranej odpowiednio mocy, przyłącza) - 1 egz. w wersji elektronicznej i 3 egz. w wersji papierowej
• Projektu technicznego branży elektrycznej (oświetlenie, obwody gniazd elektrycznych, teletechnika, instalacja odgromowa, instalacja fotowoltaiczna o mocy do 50kWp w z magazynem energii, ppoż, monitoring wizyjny, system alarmowy wraz z kontrolą dostępu, agregat prądotwórczy, przyłącza) - 1 egz. w wersji elektronicznej i 3 egz. w wersji papierowej
• Kosztorysu inwestorskiego wraz z przedmiarem budowy całego obiektu 1 egz. w wersji elektronicznej i 1 egz. w wersji papierowej
• Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót 1 egz. w wersji elektronicznej i 1 egz. w wersji papierowej
• Uzyskanie prawomocnej Decyzji Pozwolenia na Budowę,
4. Wykonana dokumentacja spełniać musi wszelkie aktualne standardy techniczo-budowlane oraz specjalistyczne wytyczne z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej (m.in. dotyczące odporności konstrukcyjne i systemów filtrowentylacji)

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.5.)Wartość części

153333,33 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu kompletnej, wielobranżowej dokumentacji projektowo – technicznej i kosztorysowej dla dwóch odrębnych zadań inwestycyjnych Gminy Magnuszew. Każde z tych zadań obejmuje budowę obiektu publicznego zintegrowanego z miejscem ukrycia (budowlą ochronną) dla ludności,
2) Cześć 2 – Dokumentacja dla zadania pn: Budowa pływalni przy ZSIPO w Magnuszewie wraz z miejscem ukrycia
• Lokalizacja inwestycji - Magnuszew, ul Bohaterów Września, działka ewidencyjnej nr 61/5 obręb 0005 Magnuszew (teren przy Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Magnuszewie)
• Zamawiający wymaga zaprojektowania w ramach części 2 przedmiotowego zamówienia budynku pływalni miejskiej/szkolnej, służący celom edukacyjnym i rekreacyjnym
• Zamawiający wymaga zaprojektowania w ramach części 2 przedmiotowego zamówienia podziemnego lub wbudowanego ( w budynku pływalni) miejsca ukrycia dla około 200 osób (dzieci, młodzieży, kadry pedagogicznej oraz okolicznych mieszkańców)
2. Wykonawca może złożyć ofertę na jedna bądź obie części zamówienia, uwzględniając własne możliwości czasowe i kadrowe, a przed wszystkim konieczność realizacji kompletnego przedmiotu zamówienia w oznaczonym terminie,
3. Realizacja przedmiotu zamówienia, dla każdej z jego części, odbywać się będzie w podziela na trzy etapy:
1) etap 1 obejmujący opracowanie i przedstawienia Zamawiającemu koncepcji architektoniczno-budowlanej. Koncepcja ta winna być opracowana w formie graficznej z poziomu terenu oraz lotu ptaka (zawierającej rozkład budynku w skali 1:100, w także infrastruktury wraz z przekrojami, na których dookreślić należy przeznaczenia projektowanych pomieszczeń, a także w formie opisowej. Koncepcja w wersji papierowej i elektronicznej – po 1 egzemplarzu
2) etap 2 obejmujący:
• opracowanie Projektu Architektoniczno-Budowlanego ( załącznik do wniosku o Decyzję Pozwolenia na Budowę) , Projektu Zagospodarowania Terenu, rzutów, przekrojów, mapy do celów projektowych, badań geologicznych, wszystkich koniecznych uzgodnień. Dokumenty te należy opracować w wersji elektronicznej – 1 egz. oraz papierowej – 5 egz.
• Złożenie kompletnego i prawidłowo przygotowanego wniosku wraz z wymaganymi dokumentami o wydanie Decyzji Pozwolenia na Budowę, do właściwego organu na podstawie posiadanego pełnomocnictwa.
3) etap 3 obejmujący opracowanie/uzyskanie:
• Projektu Architektoniczno-Budowlanego ( w tym konstrukcji) - 1 egz. w wersji elektronicznej i 3 egz. w wersji papierowej
• Projektu technicznego branży sanitarnej (cwu, wod-kan, wentylacja/rekuperacja, klimatyzacja, pompy ciepła o dobranej odpowiednio mocy, przyłącza) - 1 egz. w wersji elektronicznej i 3 egz. w wersji papierowej
• Projektu technicznego branży elektrycznej (oświetlenie, obwody gniazd elektrycznych, teletechnika, instalacja odgromowa, instalacja fotowoltaiczna o mocy do 50kWp w z magazynem energii, ppoż, monitoring wizyjny, system alarmowy wraz z kontrolą dostępu, agregat prądotwórczy, przyłącza) - 1 egz. w wersji elektronicznej i 3 egz. w wersji papierowej
• Kosztorysu inwestorskiego wraz z przedmiarem budowy całego obiektu 1 egz. w wersji elektronicznej i 1 egz. w wersji papierowej
• Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót 1 egz. w wersji elektronicznej i 1 egz. w wersji papierowej
• Uzyskanie prawomocnej Decyzji Pozwolenia na Budowę,
4. Wykonana dokumentacja spełniać musi wszelkie aktualne standardy techniczo-budowlane oraz specjalistyczne wytyczne z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej (m.in. dotyczące odporności konstrukcyjne i systemów filtrowentylacji)

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.5.)Wartość części

101606,66 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

150000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

340710,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

150000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DEKA Edyta Kępińska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7692862174

7.3.4)Miejscowość

Białka 23

7.3.5)Kod pocztowy

27-100

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

150000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-21

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

250000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

393600,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

250000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DEKA Edyta Kępińska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7962862174

7.3.4)Miejscowość

Białka 23

7.3.5)Kod pocztowy

27-100

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

250000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-21

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
227 642 zł
Próbka: 247 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
141 051 zł387 480 zł
Rozstęp międzykwartylowy
246 429 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
141 051 zł
Mediana
227 642 zł
Górny kwartyl
387 480 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Magnuszew prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Magnuszew.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 400 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: DEKA Edyta Kępińska (Białka 23). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.