Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Nowodworskim Centrum Medycznym w Nowym Dworze Mazowieckim

Zamawiający Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim (Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000306733

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Miodowa 2

1.4.2.)Miejscowość

Nowy Dwór Mazowiecki

1.4.3.)Kod pocztowy

05-100

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zampub@ncm.med.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.ncm.med.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00421206

2.2.)Data ogłoszenia

2026-09-03

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00412807

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.4.5.Krótki opis zamówienia po zmianie (Informacje o zmianach umowy nr 1) Przed zmianą

W § 3 ust. 1 pkt. 2 Umowy (Termin realizacji) dokonuje się zmiany końcowego terminu wykonania Przedmiotu Umowy w zakresie prac określonych w § 2 ust. 1 pkt. 4, 5, 6 i 7 poprzez zastąpienie dotychczasowej daty „25.05.2026 r.” datą „15.06.2026 r.” Po zmianie: W § 3 ust. 1 pkt. 2 Umowy (Termin realizacji) dokonuje się zmiany końcowego terminu wykonania Przedmiotu Umowy w zakresie prac określonych w § 2 ust. 1 pkt. 4, 5, 6 i 7 poprzez zastąpienie dotychczasowej daty „25.05.2026 r.” datą „15.07.2026 r.”

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowy Dwór Mazowiecki.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.