Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Nowodworskim Centrum Medycznym w Nowym Dworze Mazowieckim

Zamawiający Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim (Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000306733

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Miodowa 2

1.4.2.)Miejscowość

Nowy Dwór Mazowiecki

1.4.3.)Kod pocztowy

05-100

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zampub@ncm.med.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.ncm.med.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-da986ce3-bfa3-40a9-b93e-d1af5f1ec287

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412810

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/S250-865569

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Nowodworskim Centrum Medycznym w Nowym Dworze Mazowieckim

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wdrożenie rozwiązań AI

3.9.)Główny kod CPV

48814000-7 - Systemy informacji medycznej

3.10.)Dodatkowy kod CPV

48180000-3 - Pakiety oprogramowania medycznego

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania

72710000-0 - Usługi w zakresie lokalnej sieci komputerowej

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-02

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-05-25

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Pixel Technology Sp. z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7271010965

4.3.3.)Ulica

ul. Piękna 1

4.3.4.)Miejscowość

Łódź

4.3.5.)Kod pocztowy

93-558

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

324000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

Dz.U. S: 2026/S67-235578

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-10

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Mając na uwadze, że w dniu 6 maja 2026 r. opublikowana została oficjalna Zmiana Regulaminu Wyboru Przedsięwzięć do Objęcia Wsparciem w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, wydłużająca maksymalny termin realizacji inwestycji unijnych do dnia 15 lipca 2026 r. oraz faktem, że zgodnym celem i wolą Stron jest zapewnienie najwyższej staranności zawodowej przy realizacji przedmiotu zamówienia postanowiono dokonać zmian w umowie w zakresie terminu realizacji.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

§6 ust. 1 umowy otrzymał następujące brzmienie:
"1. Wykonawca zobowiązuję się wykonać przedmiot Umowy w terminie do 15.07.2026 r."

5.4.6.)Wartość zmiany

0

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

324000,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48814000-7Systemy informacji medycznej
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowy Dwór Mazowiecki.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48814000-7 (Systemy informacji medycznej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.