Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Nowodworskim Centrum Medycznym w Nowym Dworze Mazowieckim
Zamawiający Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim (Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Wykonanie umowy
28 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
01 września 2026
- Zmiana ogłoszenia
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000306733 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Miodowa 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Nowy Dwór Mazowiecki |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 05-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL912 - Warszawski wschodni |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zampub@ncm.med.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.bip.ncm.med.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00416663 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-09-01 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wykonaniu umowy |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00412810 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.4.4. | Przyczyny dokonania zmian (Informacje o zmianach umowy nr 1) Przed zmianą | Mając na uwadze, że w dniu 6 maja 2026 r. opublikowana została oficjalna Zmiana Regulaminu Wyboru Przedsięwzięć do Objęcia Wsparciem w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, wydłużająca maksymalny termin realizacji inwestycji unijnych do dnia 15 lipca 2026 r. oraz faktem, że zgodnym celem i wolą Stron jest zapewnienie najwyższej staranności zawodowej przy realizacji przedmiotu zamówienia postanowiono dokonać zmian w umowie w zakresie terminu realizacji. Po zmianie: Przesunięcie terminu osiągnięcia gotowości technologicznej platformy Centrum e-Zdrowia (CeZ). Przedmiotem części nr 3 jest „Wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych — integracja z PUI AI dla systemu HIS, PACS”, a więc świadczenie, którego wykonanie jest bezpośrednio uzależnione od dostępności i stabilnego funkcjonowania platformy CeZ. Brak jej pełnej funkcjonalności uniemożliwiał terminową realizację części działań oraz osiągnięcie wymaganych wskaźników przedsięwzięcia. Okoliczność ta była w całości niezależna od Wykonawcy i nie była znana w chwili zawarcia Umowy. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.