Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 023 499 zł
Umowa zawarta
4 sierpnia 2026
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 826 394 zł – 1 085 000 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 24% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zabudowa uszkodzeń wałów przeciwpowodziowych, budowli wałowych oraz zabudowa wyrw w brzegach rzek na terenie Nadzoru Wodnego w Lęborku”

Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zabudowa uszkodzeń wałów przeciwpowodziowych, budowli wałowych oraz zabudowa wyrw w…”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE "REDA" GRUBA ROBERT, FIGEL GRZEGORZ SPÓŁKA JAWNA. Wartość umowy: 1 023 499 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody PolskieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
1 023 499 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 marca 2026

    Termin ofert: 13 kwietnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE "REDA" GRUBA ROBERT, FIGEL GRZEGORZ SPÓŁKA JAWNA (Reda), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 023 498,99 zł (umowę zawarto 4 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 826 394,33 zł do 1 085 000,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail