Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
424 496 zł
Umowa zawarta
2 września 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 424 496 zł – 480 930 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Budowa boiska w miejscowości Dyblin”

Zamawiający Gmina Dobrzyń nad Wisłą (Dobrzyń Nad Wisłą, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa boiska w miejscowości Dyblin”, wybierając ofertę wykonawcy "Bellsport" Grzegorz Leszczyński. Wartość umowy: 424 496 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Dobrzyń nad WisłąDobrzyń Nad Wisłą, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
424 496 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 sierpnia 2026

    Termin ofert: 25 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy "Bellsport" Grzegorz Leszczyński (Bytom).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 424 496,00 zł (umowę zawarto 2 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 424 496,00 zł do 480 930,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA DOBRZYŃ NAD WISŁĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910866531

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Szkolna 1

1.5.2.)Miejscowość

Dobrzyń nad Wisłą

1.5.3.)Kod pocztowy

87-610

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL619 - Włocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dobrzyn@dobrzyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.dobrzyn.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/dobrzyn

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Budowa boiska w miejscowości Dyblin”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-abcf409d-5db6-4ac9-9222-330df95d0201

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00421026

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00026115/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.5 Poprawa infrastruktury sportowo- rekreacyjnej w miejscowości Dyblin, poprzez budowę boiska i obiektów małej architektury w miejscu publicznym

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie realizowane w ramach zakresu: poprawa dostępu do małej infrastruktury publicznej, w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju realizowanej przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Południe w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 dla interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS)

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00385342

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IR.ZP.EM.271.14.26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest poprawa infrastruktury sportowo – rekreacyjnej
w miejscowości Dyblin poprzez budowę boiska na działce o nr ewid. 96/3. Zakres inwestycji obejmuje budowę boiska wielofunkcyjnego o powierzchni 228 m2 z elementami wyposażenia boiska, wykonanie ogrodzenia wraz z furtkami oraz wykonanie nasadzeń, zgodnie z dokumentacją projektową, stanowiącą Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

424496,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

480930,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

424496,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"Bellsport" Grzegorz Leszczyński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6262550242

7.3.3)Ulica

Lipowa 1

7.3.4)Miejscowość

Bytom

7.3.5)Kod pocztowy

41-923

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

424496,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45212200-8Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
722 634 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
338 452 zł2 279 658 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 941 206 zł
Źródło próbki
CPV 45212200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
338 452 zł
Mediana
722 634 zł
Górny kwartyl
2 279 658 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Dobrzyń nad Wisłą prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dobrzyń Nad Wisłą.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 424 496 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45212200-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: "Bellsport" Grzegorz Leszczyński (Bytom). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.