Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
232 470 zł
Umowa zawarta
3 września 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 232 470 zł – 276 135 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Remont ul. Plażowej"

Zamawiający Miejski Zakład Usług Komunalnych (Sosnowiec, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont ul. Plażowej”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Robót Komunalnych „BUD-KOM” sp. z o.o. sp.k. Wartość umowy: 232 470 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Miejski Zakład Usług KomunalnychSosnowiec, Śląskieopublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
232 470 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 lipca 2026

    Termin ofert: 27 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Robót Komunalnych „BUD-KOM” sp. z o.o. sp.k. (Czeladź).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 232 470,00 zł (umowę zawarto 3 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 232 470,00 zł do 276 135,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail