Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
165 950 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2026
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa podziemnego zbiornika na wodę PCV o pojemności 50 m3 na potrzeby punktu p.poż. na terenie Leśnictwa Boleszkowice w Nadleśnictwie Dębno.

Zamawiający Nadleśnictwo Dębno (Dębno, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa podziemnego zbiornika na wodę PCV o pojemności 50 m3 na potrzeby punktu p.poż.…”, wybierając ofertę wykonawcy STB Spółka z o.o. ul. Królewiecka 45, 74- 300 Myślibórz. Wartość umowy: 165 950 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Nadleśnictwo DębnoDębno, Zachodniopomorskie (powiat Myśliborski →)opublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
165 950 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 lipca 2026

    Termin ofert: 4 sierpnia 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy STB Spółka z o.o. ul. Królewiecka 45, 74- 300 Myślibórz (Myślibórz), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 165 950,00 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail