Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
648 800 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 30 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 648 800 zł – 656 890 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia autokaru zastępczego (A)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dowożenie uczniów do szkół gminy Dąbrowa Biskupia w roku szkolnym 2026/2027”.

Zamawiający Gmina Dąbrowa Biskupia (Dąbrowa Biskupia, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „„Dowożenie uczniów do szkół gminy Dąbrowa Biskupia w roku szkolnym 2026/2027””, wybierając ofertę wykonawcy PTO LIPNICKI Sp. z o.o. Wartość umowy: 648 800 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Dąbrowa BiskupiaDąbrowa Biskupia, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
648 800 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 czerwca 2026

    Termin ofert: 25 czerwca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PTO LIPNICKI Sp. z o.o. (Morąg).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 648 800,00 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 648 800,00 zł do 656 890,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 30 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail