AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawy przetworzonych warzyw i owoców do Zakładu Karnego w Potulicach. D/Kw.2232.5.2026.KG

Zamawiający Zakład Karny w Potulicach (Potulice, Kujawsko-Pomorskie) prowadzi postępowanie „Dostawy przetworzonych warzyw i owoców do Zakładu Karnego w Potulicach.…”. Termin składania ofert upływa 11 września 2026, 08:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zakład Karny w PotulicachPotulice, Kujawsko-Pomorskie (powiat Nakielski →)opublikowano 3 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
11 września 2026, 08:00
6d 11h
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    03 września 2026

    Termin ofert: 11 września 2026 08:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 11 września 2026 roku o godzinie 08:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawy przetworzonych warzyw i owoców do Zakładu Karnego w Potulicach. D/Kw.2232.5.2026.KG.

  • 4

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie wraca cyklicznie, podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w latach 2023, 2024 i 2025. Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał Unifreeze Sp. z o.o. przy 3 ofertach.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZAKŁAD KARNY W POTULICACH

1.3.)Oddział zamawiającego

Zakład Karny w Potulicach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000319635

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

al. Parkowa 1

1.5.2.)Miejscowość

Potulice

1.5.3.)Kod pocztowy

89-120

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL617 - Inowrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

+48525874440

1.5.8.)Numer faksu

+48525874400

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zk_potulice@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zp.sw.gov.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawy przetworzonych warzyw i owoców do Zakładu Karnego w Potulicach. D/Kw.2232.5.2026.KG

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a099f7b0-7bfc-42df-8d18-97b6c35fcb30

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00420940

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00114363/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Warzywa i owoce przetworzone

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a099f7b0-7bfc-42df-8d18-97b6c35fcb30

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się drogą elektroniczną przy użyciu strony https://ezamowienia.gov.pl.

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wymagania techniczne i organizacyjne
wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej przy ich użyciu, opisane zostały w Regulaminie korzystania ze strony:
https://ezamowienia.gov.pl

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Zakładu Karnego w Potulicach, 89-120 Potulice ul. Aleja Parkowa 1. Wyznaczono Inspektora ochrony danych, tel. 52 58 74 407. Pana(i) dane osobowe przetwarzamy w związku z realizacją obowiązków prawnych ciążących na administratorze oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym lub sprawowania władzy publicznej, zawartych umów oraz na podstawie udzielonych zgód, przede wszystkim w trybie realizacji obowiązków nałożonych na Służbę Więzienną w Kodeksie karnym wykonawczym i ustawie o Służbie Więziennej. Pana(i) dane osobowe będą udostępniane na podstawie przepisów prawa takim podmiotom jak: jednostki organizacyjne SW, organy władzy publicznej oraz podmioty wykonujące zadania publiczne lub działające na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i w celach, które wynikają z przepisów powszechnie obowiązującego prawa, inne podmioty, które na podstawie stosownych umów przetwarzają dane osobowe. Dane osobowe mogą być przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych wyłącznie w uzasadnionych wypadkach i tylko wtedy, gdy przepisy prawa na to pozwalają. Pana(i) dane osobowe są przechowywane przez okres przewidziany w przepisach powszechnie obowiązującego prawa, niezbędny do realizacji celów, dla których zostały zebrane, natomiast okres ten, co do zasady, określony jest na podstawie przepisów o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Posiada Pan(i) prawo dostępu do treści swoich danych; sprostowania (poprawiania) danych osobowych, w przypadku gdy dane są nieprawidłowe lub niekompletne; żądania ich usunięcia w przypadku gdy: dane nie są już niezbędne do celów, dla których były zebrane, lub w inny sposób przetwarzane, wniesie Pan(i) sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych, dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z prawem, dane osobowe muszą być usunięte w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisów prawa; żądania ograniczenia przetwarzania danych w przypadku gdy: kwestionuje Pan(i) prawidłowość danych osobowych, przetwarzanie danych jest niezgodne z prawem, a sprzeciwia się Pan(i) ich usunięciu, żądając w zamian ich ograniczenia, administrator nie potrzebuje już danych osobowych dla swoich celów przetwarzania, ale są Panu(i) potrzebne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń, wniesie Pan(i) sprzeciw wobec przetwarzania danych, do czasu ustalenia, czy prawnie uzasadnione podstawy po stronie administratora są nadrzędne wobec podstawy sprzeciwu; sprzeciwu wobec przetwarzania, jeżeli Pana(i) dane osobowe przetwarzane są na podstawie zgody, w każdej chwili możecie Państwo tę zgodę wycofać, wówczas w Zakładzie Karnym w Potulicach zostanie zaprzestane przetwarzanie danych pozyskanych na podstawie zgody z ograniczeniami wynikającymi z przepisów odrębnych, w szczególności przepisów ustawy o ochronie informacji niejawnych oraz ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Przysługuje Panu(i) prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO, gdy uzna Pan(i), że przetwarzanie tych danych osobowych narusza przepisy RODO. Pozyskane dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, o którym mowa w art. 22 ust. 1 i 4 rozporządzenia. Jednocześnie wskazuję, że więcej informacji o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych dostępnych jest na stronie internetowej jednostki: https://sw.gov.pl/strona/zaklad-karny-w-potulicach-o.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

D/Kw.2232.5.2026.KG

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

3

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa przetworzonych warzyw i owoców do Zakładu Karnego w Potulicach. Nr ref. sprawy D/Kw.2232.8.2025.KG Szczegółowy opis znajduje się w formularzu cenowym , który stanowi załącznik nr 1

4.2.5.)Wartość części

52098,20 PLN

4.2.6.)Główny kod CPV

15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-10-01 do 2027-11-30

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa przetworzonych warzyw i owoców do Zakładu Karnego w Potulicach. Nr ref. sprawy D/Kw.2232.8.2025.KG Szczegółowy opis znajduje się w formularzu cenowym , który stanowi załącznik nr 1

4.2.5.)Wartość części

119895,60

4.2.6.)Główny kod CPV

15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-12-01 do 2027-11-30

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa przetworzonych warzyw i owoców do Zakładu Karnego w Potulicach. Nr ref. sprawy D/Kw.2232.8.2025.KG Szczegółowy opis znajduje się w formularzu cenowym , który stanowi załącznik nr 1

4.2.5.)Wartość części

34421,20 PLN

4.2.6.)Główny kod CPV

15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-12-01 do 2027-11-30

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia
1.Strony ustalają, że treść umowy może ulec zmianie zgodnie z art.454 i art.455 ustawy Prawo zamówień publicznych.2. Zmiany postanowień niniejszej umowy mogą dotyczyć w szczególności

1) nazwy, adresu oraz osób reprezentujących strony, a także osób wymienionych w §6pkt1 i/lub pkt2;2) Na podstawie art.439ust.1 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza waloryzację cen jednostkowych netto według wskaźnika wzrostu lub obniżki cen towarów i usług konsumpcyjnych ogółem – ogłoszonego w Komunikacie Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego publikowanego co kwartał przez Główny Urząd Statystyczny na stronie internetowej: https://stat.gov.pl. a) Przez zmianę wynagrodzenia rozumie się zarówno jego podwyższenie, jak i obniżenie, w zależności od wzrostu lub obniżenia cen lub kosztów, względem ceny lub kosztów przyjętych w celu ustalenia wynagrodzenia Wykonawcy zawartego w ofercie.b) Występując o zmianę wynagrodzenia, Strona zobowiązana jest do złożenia pisemnego wniosku. We wniosku należy wykazać, że zaistniały wszystkie wskazane w niniejszym paragrafie przesłanki do dokonania zmiany wynagrodzenia w szczególności, że doszło do zmiany ceny materiałów lub kosztów związanych z realizacją zamówienia uprawniającej do dokonania zmiany wynagrodzenia. Każda ze Stron może żądać od Strony składającej wniosek przedłożenia dokumentów lub wyjaśnień w celu rozpatrzenia wniosku.c) Podstawą do złożenia wniosku, pozostanie zmiana wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych wskazana w komunikacie PrezesaGłównegoUrzędu Statystycznego w sprawie wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych ogółem - ogłoszonego w kwartale, w którym wniosek zostanie złożony i wskazująca na zmianę wskaźnika względem minionego kwartału danego roku, przy czym:d) Wykonawca może żądać zmiany wynagrodzenia, o ile w komunikacie jw. poziom inflacji (wzrostu cen) będzie wyższy niż5%; w takim przypadku wskazane we wniosku ceny jednostkowe netto ulegną zmianie o odnotowany wskaźnik inflacji, ze skutkiem od dnia podpisania stosownego aneksu do umowy i wyłącznie co do części przedmiotu umowy niezrealizowanej według stanu na dzień jego podpisania;e) Zamawiający może żądać zmiany wynagrodzenia, o ile w komunikacie jw. poziom deflacji (spadku cen) będzie wyższy niż5%; w takim przypadku wskazane we wniosku ceny jednostkowe netto ulegną zmianie o odnotowany wskaźnik deflacji, ze skutkiem od dnia podpisania stosownego aneksu do umowy i wyłącznie co do części przedmiotu umowy niezrealizowanej według stanu na dzień jego podpisania;f)Ciężar udowodnienia, że zmiana ww. wskaźnika wpływa na koszt wykonania zamówienia spoczywa na stronie, która wnioskuje o zmianę wynagrodzenia) Maksymalna wartość zmiany wysokości umówionego wynagrodzenia z przyczyn, o których mowa w niniejszym ustępie wynosi10%wartości wynagrodzenia brutto (zwiększenia albo zmniejszenia wysokości wynagrodzenia względem wartości umowy).h) Zmiana wysokości wynagrodzenia może być dokonana nie częściej niż raz na kwartał, przy czym początkowy termin ustalenia zmiany wynagrodzenia wyznacza się po upływie 6 miesięcy od pierwszego dnia realizacji umowy. Strony w przypadku wyrażenia zgody na dokonanie zmiany wysokości wynagrodzenia, w terminie30dni są zobowiązane do zawarcia aneksu do Umowy.Zmiana wynagrodzenia na skutek waloryzacji wymaga formy pisemnej pod rygorem nieważności.3)urzędowej stawki podatku VAT na artykuły wymienione w załączniku nr1do umowy.3. Strony tj.:Zamawiający i Wykonawca wnioskująca o zmianę postanowień niniejszej umowy niezwłocznie i pisemnie powiadamia o tym fakcie drugą stronę, uzasadniając zmianę okolicznościami faktycznymi i prawnymi.4. Zmiany postanowień niniejszej umowy wymagają potwierdzenia pisemnego w postaci aneksu, z zastrzeżeniem pkt5.5.W przypadku zmiany urzędowej stawkiVATna artykuły wymienione w załączniku nr1do umowy nie jest wymagany aneks, a nowa stawka obowiązuje strony umowy od dnia jej wprowadzenia.6. Zamawiający ma prawo odstąpienia od umowy na podstawie art. 456Pzp oraz jej unieważnienia zgodnie z art. 457Pzp.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-11 08:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Ofertę wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia zgodnie z SWZ

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-11 08:15

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-10

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Historia

Poprzednie edycje tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2025wygrał(a): Unifreeze Sp. z o.o.111 tys. zł3 ofertywynik →
  2. 2025wygrał(a): Gospodarstwo Rolne Aniela Aleksandrowicz36 tys. zł2 ofertywynik →
  3. 2025wygrał(a): Unifreeze Sp. z o. o.151 tys. zł1 ofertawynik →
  4. 2024wygrał(a): PPHU Sauerkraut Sp. z o.o.28 tys. zł3 ofertywynik →
  5. 2023wygrał(a): Unifreeze Sp.zo.o.174 tys. zł1 ofertawynik →
  6. 2023wygrał(a): Gospodarstwo rolne Aniela Aleksandrowicz214 tys. zł3 ofertywynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 11.09.2026, 08:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Zakład Karny w Potulicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Potulice.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15330000-0 (Przetworzone owoce i warzywa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.