Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
35 675 zł
Umowa zawarta
1 października 2025
Okres realizacji
od 1 października 2025 do 30 września 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 35 675 zł – 42 792 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy przetworzonych warzyw i owoców do Zakładu Karnego w Potulicach. D/Kw.2232.8.2025.KG

Zamawiający Zakład Karny w Potulicach (Potulice, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy przetworzonych warzyw i owoców do Zakładu Karnego w Potulicach.…”, wybierając ofertę wykonawcy Gospodarstwo Rolne Aniela Aleksandrowicz. Wartość umowy: 35 675 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Zakład Karny w PotulicachPotulice, Kujawsko-Pomorskie (powiat Nakielski →)opublikowano 7 października 2025
Wartość umowy
35 675 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 września 2025

    Termin ofert: 12 września 2025 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    07 października 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Gospodarstwo Rolne Aniela Aleksandrowicz (Dragacz).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 35 674,87 zł (umowę zawarto 1 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 35 674,87 zł do 42 791,60 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 października 2025 r. do 30 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZAKŁAD KARNY W POTULICACH

1.3.)Oddział zamawiającego

Zakład Karny w Potulicach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000319635

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

al. Parkowa 1

1.5.2.)Miejscowość

Potulice

1.5.3.)Kod pocztowy

89-120

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL617 - Inowrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

+48525874440

1.5.8.)Numer faksu

+48525874400

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zk_potulice@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zp.sw.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dc36d36a-2af6-40ca-9e37-fd00376243fa

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawy przetworzonych warzyw i owoców do Zakładu Karnego w Potulicach. D/Kw.2232.8.2025.KG

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-dc36d36a-2af6-40ca-9e37-fd00376243fa

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00459993

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00114363/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Warzywa i owoce przetworzone

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00406674

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

D/Kw.2232.8.2025.KG

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

64157,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa przetworzonych warzyw i owoców do Zakładu Karnego w Potulicach. Nr ref. sprawy D/Kw.2232.8.2025.KG Szczegółowy opis znajduje się w formularzu cenowym , który stanowi załącznik nr 1

4.5.3.)Główny kod CPV

15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

35674,87 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

42791,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

35674,87 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gospodarstwo Rolne Aniela Aleksandrowicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5591383939

7.3.3)Ulica

Bratwin 41

7.3.4)Miejscowość

Dragacz

7.3.5)Kod pocztowy

86-134

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

35674,87 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-10-01 do 2026-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Karny w Potulicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Potulice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 35 675 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15330000-0 (Przetworzone owoce i warzywa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Gospodarstwo Rolne Aniela Aleksandrowicz (Dragacz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.