Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
963 900 zł
Umowa zawarta
3 września 2026
Okres realizacji
do 10 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin okresu gwarancji zabudowy medycznej10%Termin okresu gwarancji pojazdu bazowego10%Parametry techniczne20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup ambulansu sanitarnego typ „C” z napędem 4x4 wraz ze sprzętem medycznym i wyposażeniem dodatkowym na potrzeby transportu pacjentów W SS im. M. Skłodowskiej-Curie w Zgierzu-powtórzenie

Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu (Zgierz, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup ambulansu sanitarnego typ „C” z napędem 4x4 wraz ze sprzętem medycznym i…”, wybierając ofertę wykonawcy AMZ-KUTNO S.A. Wartość umowy: 963 900 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
963 900 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AMZ-KUTNO S.A (Kutno).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 963 900,00 zł (umowę zawarto 3 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail