Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
775 204 zł
Umowa zawarta
10 stycznia 2024
Okres realizacji
od 1 stycznia 2024 do 31 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi kompleksowej polegającej na dostawie energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby gminy Nowe Warpno i jej jednostek organizacyjnych.

Zamawiający Gmina Nowe Warpno (Nowe Warpno, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi kompleksowej polegającej na dostawie energii elektrycznej wraz z…”, wybierając ofertę wykonawcy Enea S.A. Cena wybranej oferty: 775 204 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Nowe WarpnoNowe Warpno, Zachodniopomorskie (powiat Policki →)opublikowano 3 września 2026
Cena wybranej oferty
775 204 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Enea S.A. (Poznań).

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 775 204,46 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail