Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
920 939 zł
Umowa zawarta
2 września 2026
Okres realizacji
180 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 920 939 zł – 1 037 000 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%GWARANCJA i RĘKOJMIA na całość przedmiotu zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi gminnej nr 200232K – Ryglice-ul. Łokietka w km 0+000,00 - 0+169,00; 0+171,00 - 0+850,00; 0+850,50 - 1+645,00 w miejscowości Ryglice, Gmina Ryglice

Zamawiający Gmina Ryglice (Ryglice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi gminnej nr 200232K – Ryglice-ul. Łokietka w km 0+000,00 - 0+169,00;…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe Spółka Akcyjna. Wartość umowy: 920 939 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina RygliceRyglice, Małopolskie (powiat Tarnowski →)opublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
920 939 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe Spółka Akcyjna (Dębica).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 920 939,20 zł (umowę zawarto 2 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 920 939,20 zł do 1 037 000,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 180 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail