Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
426 691 zł
Umowa zawarta
14 sierpnia 2026
Okres realizacji
40 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena90%aspekt społeczny – zatrudnienie co najmniej jednego żołnierza Obrony Terytorialnej (OT) lu10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa papieru kserograficznego

Zamawiający Jednostka Wojskowa Nr 2063 (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa papieru kserograficznego”, wybierając ofertę wykonawcy EKO BIURO MARCIN KICIŃSKI I WSPÓLNICY SP. J. Wartość umowy: 426 691 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 2063Warszawa, Mazowieckieopublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
426 691 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 czerwca 2026

    Termin ofert: 25 czerwca 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EKO BIURO MARCIN KICIŃSKI I WSPÓLNICY SP. J. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 426 691,31 zł (umowę zawarto 14 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 40 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Jednostka Wojskowa Nr 2063

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010210333

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stefana Banacha 2

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-097

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

262824225

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ozdgw.zamowienia@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ozdgw.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/jednostkawojskowa_2063

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Wojskowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa papieru kserograficznego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-45cf34bf-d177-4f9f-b233-54b94689944c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00420865

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00622074/48/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Zakup i dostawa papieru kserograficznego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00291763

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

20/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

350244,10 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest zakup i dostawa papieru kserograficznego (kod CPV

30197630-1). Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzu Cenowym/ Ofercie Wykonawcy” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 2. Wykonawca biorący udział w postępowaniu musi spełniać warunki określone w Rozdziałach V i VII SWZ. 3. Zamawiający w załączniku nr 9 do SWZ zawarł „Opis przedmiotu zamówienia”. 4. Oferent w „Formularzu Cenowym/ Ofercie Wykonawcy” stanowiącym zał. nr 2 do SWZ w kolumnie nr 3 powinien wskazać producenta asortymentu oferowanego. 5. Oferent w „Formularzu Cenowym/ Ofercie Wykonawcy” stanowiącym zał. nr 2 do SWZ w kolumnie nr 4 powinien wskazać parametry, z których powinno wynikać, iż oferowany asortyment nie jest gorszy niż opisany przez Zamawiającego w kolumnie nr 2.

4.5.3.)Główny kod CPV

30197630-1 - Papier do drukowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

426691,31 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

426691,31 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

426691,31 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EKO BIURO MARCIN KICIŃSKI I WSPÓLNICY SP. J.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5261011011

7.3.3)Ulica

Pola Karolińskie 4

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-401

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

426691,31 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30197630-1Papier do drukowania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Jednostka Wojskowa Nr 2063 prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 426 691 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30197630-1 (Papier do drukowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: EKO BIURO MARCIN KICIŃSKI I WSPÓLNICY SP. J. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.