AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Zakup i dostawa papieru do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, telefaksów i ploterów

Zamawiający 3 Regionalna Baza Logistyczna (Kraków, Małopolskie) prowadzi postępowanie „Zakup i dostawa papieru do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, telefaksów i ploterów”. Termin składania ofert upływa 5 października 2026, 08:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: 3 Regionalna Baza LogistycznaKraków, Małopolskieopublikowano 3 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Termin składania ofert
5 października 2026, 08:00
30d 2h
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    03 września 2026

    Termin ofert: 5 października 2026 08:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 5 października 2026 roku o godzinie 08:00.

  • 2

    TerminTermin realizacji: 30 dni.

  • 3

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 4

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup i dostawa papieru do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, telefaksów i ploterów.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie wraca cyklicznie, podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w latach 2024 i 2025. Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał Konsorcjum Biuro Klub Sp. z o.o.
  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 9,1 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 8% miało jedną ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

3 Regionalna Baza Logistyczna

REGON

121390415

Adres

ul. Montelupich 3, 30-901 Kraków

Region (NUTS)

PL213 – Małopolskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Zakup i dostawa papieru do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, telefaksów i ploterów

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

30197630-1 - Papier do drukowania

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-10-05 08:00

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

PunktPoleWartość
1.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania z powodu okoliczności wskazanych w dokumentach zamówienia tj

1) nie podlegają wykluczeniu z postępowania z powodu okoliczności wskazanych w: a) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514). Zamawiający będzie weryfikował powyższą przesłankę w oparciu o oświadczenie JEDZ w części III sekcja D - Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym. oraz b) nie dotyczy ich zakaz ubiegania się o udzielenie zamówienia o którym mowa w art. 5k rozporządzenia Rady UE 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady UE 2025/2033 z dnia 23 października 2025 r., które ma zasięg ogólny, wiąże w całości i jest bezpośrednio stosowane we wszystkich państwach członkowskich. 2) nie podlegają wykluczeniu z postępowania z powodu okoliczności wskazanych w art. 108 ust. 1 i 2 oraz okoliczności wskazanych w art. 109 ust. 1 pkt. 4), 8), 9), 10) ustawy Pzp. Zamawiający wykluczy z postępowania, z zastrzeżeniem – odpowiednio - art. 109 ust. 3 oraz art. 110 ust. 2 ustawy Pzp, Wykonawcę wobec którego zachodzi co najmniej jedna z przesłanek wykluczenia, o których mowa powyżej. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia podstawy wykluczenia określone w ppkt. 1) oraz ppkt. 2) nie mogą zachodzić wobec żadnego z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. - W przypadku, gdy wykonawca zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, zamawiający nie będzie badał, czy zachodzą wobec tego podwykonawcy podstawy do wykluczenia przewidziane w niniejszym postępowaniu względem wykonawcy z zastrzeżeniem zapisów pkt. 1 ppkt. 1 b). 2. Podmiotowe środki dowodowe oraz oświadczenia i inne dokumenty wymagane w postępowaniu zostały określone przez Zamawiającego w dokumentach zamówienia (SWZ). 3. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający w prowadzonym postępowaniu może najpierw dokonać badania i oceny złożonych ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Z uwagi na fakt, iż w przedmiotowym postępowaniu Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, Wykonawcy biorący udział w postępowaniu nie są obowiązani do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp. 5. Oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, składane na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ), obowiązany będzie złożyć wyłącznie Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona. 6. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 126 ust. 1 ustawy Pzp przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona w postępowaniu do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych wskazanych w dokumentach zamówienia. 7. Oferta wykonawcy musi zawierać dokumenty określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia. Certyfikacja wykonawców: 8. Wykonawca może, zamiast odpowiednich podmiotowych środków dowodowych wymaganych w ramach przedmiotowego postępowania na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia lub spełniania warunków udziału w postępowaniu, złożyć certyfikat wykonawcy zamówień publicznych, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp, potwierdzający udzielenie certyfikacji odpowiednio w zakresie niepodlegania wykluczeniu lub zdolności wykonawcy do należytego wykonania zamówienia. 9. W przypadku posługiwania się certyfikatem, o którym mowa w pkt 1, wykonawca wskazuje w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, numer i oznaczenie certyfikatu, nazwę podmiotu certyfikującego, okres ważności certyfikacji oraz zakres, w jakim certyfikat ma potwierdzać brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 10. Certyfikat zastępuje odpowiednie podmiotowe środki dowodowe wyłącznie w zakresie, w jakim z jego treści wynika potwierdzenie braku podstaw wykluczenia lub spełniania warunków udziału w postępowaniu określonych w niniejszej SWZ. Jeżeli certyfikat obejmuje wyłącznie część podstaw wykluczenia lub część warunków udziału w postępowaniu, wykonawca jest obowiązany wykazać pozostały zakres zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ. 11. Zamawiający dokonuje weryfikacji certyfikatu z uwzględnieniem zakresu certyfikacji wykonawcy, okresu jej ważności, statusu certyfikacji ujawnionego w bazie certyfikacji oraz zgodności certyfikatu z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ. 12. W przypadku zawieszenia ważności certyfikacji albo utraty ważności certyfikatu w toku postępowania o udzielenie zamówienia, zamawiający wzywa wykonawcę do złożenia, w wyznaczonym terminie, podmiotowych środków dowodowych w zakresie, w jakim certyfikat miał potwierdzać brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 13. Złożenie certyfikatu nie wyłącza uprawnienia zamawiającego do żądania wyjaśnień w przypadkach przewidzianych przepisami ustawy Pzp oraz ustawy o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych, w szczególności w razie powzięcia uzasadnionych wątpliwości co do zakresu certyfikacji, jej aktualności albo zgodności certyfikatu z wymaganiami niniejszego postępowania. 14. Zamawiający informuje, iż posługiwanie się certyfikatem jest prawem wykonawcy. Posiadanie odpowiedniego certyfikatu wykonawcy zamówienia publicznego nie stanowi warunku udziału w postępowaniu. 15. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem platformy zakupowej. Sposób złożenia oferty został opisany w dokumentach zamówienia. 16. Zamawiający, przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Pzp w sytuacji, gdy środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane. 17. Zamawiający w niniejszym postępowaniu nie wymaga wniesienia wadium. 18. Zamawiający w niniejszym postępowaniu nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Szczegółowe informacje dotyczące finansowania określono w dokumentach zamówienia - projektowane postanowienia umowy (dalej PPU) stanowiące załącznik nr 2 do SWZ. Zamówienie winno zostać wykonane w terminie 30 dni kalendarzowych od daty zawarcia Umowy lub w okresie do dnia 30.11.2026 r. - w zależności od tego, który z terminów upłynie wcześniej. Miejsce realizacji zamówienia: 3 Regionalna Baza Logistyczna, ul. Montelupich 3, 30-901 Kraków

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Historia

Poprzednie edycje tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2025wygrał(a): Konsorcjum Biuro Klub Sp. z o.o.303 tys. złoferty b.d.wynik →
  2. 2024wygrał(a): Konsorcjum Biuro Klub Sp. z o. o.223 tys. zł12 ofertwynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 05.10.2026, 08:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
3 Regionalna Baza Logistyczna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30197630-1 - Papier do drukowania. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.