Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych, laboratoryjnych dla komórek organizacyjnych Łódzkiego Instytutu Technologicznego
Zamawiający Sieć Badawcza Łukasiewicz - Łódzki Instytut Technologiczny (Łódź, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych, laboratoryjnych dla komórek organizacyjnych…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 323 086 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1242, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie
14 października 2025
Termin ofert: 24 października 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
21 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 listopada 2025
4 oferty3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
18 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
03 września 2026
- Wykonanie umowy
03 września 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Sieć Badawcza Łukasiewicz - Łódzki Instytut Technologiczny |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 521631148 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Marii Skłodowskiej-Curie nr 19/27 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Łódź |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 90-570 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL711 - Miasto Łódź |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@lit.lukasiewicz.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.lit.lukasiewicz.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-aa682c9d-88d0-4d4b-b5ca-fae7a1c9ce1c |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00420825 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-09-03 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00473540 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych, laboratoryjnych dla komórek organizacyjnych Łódzkiego Instytutu Technologicznego |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych, laboratoryjnych dla komórek organizacyjnych Łódzkiego Instytutu Technologicznego, zgodnie z ich bieżącym zapotrzebowaniem. Pojęcie „odczynniki” przyjęte jest w możliwie najszerszym znaczeniu i obejmuje również związki, kategorie, pochodne i inne materiały chemiczne, biologiczne i fizyczne używane do prac badawczych, eksperymentalnych, naukowych, edukacyjnych lub rozwojowych - część 5. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33696300-8 - Odczynniki chemiczne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne 24327000-2 - Różne organiczne substancje chemiczne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-11-24 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 6 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | TH. GEYER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 1132953594 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Czeska 22A |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 03-902 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 8000,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00564460/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-24 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 2461,23 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.