Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość wybranych ofert
42 433 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    4016 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    3880 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    8576 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    3470 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    4031 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    18 460 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
16 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych, laboratoryjnych dla komórek organizacyjnych Łódzkiego Instytutu Technologicznego

Zamawiający Sieć Badawcza Łukasiewicz - Łódzki Instytut Technologiczny (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych, laboratoryjnych dla komórek organizacyjnych…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 42 433 zł. Złożono 16 ofert.

Łączna wartość ofert
42 433 zł
Liczba ofert
16 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

8 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: TH. GEYER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (części 1, 5); "ALCHEM GRUPA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (części 2, 3, 6); IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 42 432,77 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 16 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Łódzki Instytut Technologiczny

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 521631148

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Marii Skłodowskiej-Curie nr 19/27

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

90-570

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@lit.lukasiewicz.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.lit.lukasiewicz.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1189227

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


naukowo - badawcza

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych, laboratoryjnych dla komórek organizacyjnych Łódzkiego Instytutu Technologicznego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aa682c9d-88d0-4d4b-b5ca-fae7a1c9ce1c

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00564460

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00473540

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OZP/ŁIT/21/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

56064,88 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych, laboratoryjnych dla komórek organizacyjnych Łódzkiego Instytutu Technologicznego, zgodnie z ich bieżącym zapotrzebowaniem. Pojęcie „odczynniki” przyjęte jest w możliwie najszerszym znaczeniu i obejmuje również związki, kategorie, pochodne i inne materiały chemiczne, biologiczne i fizyczne używane do prac badawczych, eksperymentalnych, naukowych, edukacyjnych lub rozwojowych - część 1

4.5.3.)Główny kod CPV

33696300-8 - Odczynniki chemiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

24327000-2 - Różne organiczne substancje chemiczne

4.5.5.)Wartość części

8397,37 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych, laboratoryjnych dla komórek organizacyjnych Łódzkiego Instytutu Technologicznego, zgodnie z ich bieżącym zapotrzebowaniem. Pojęcie „odczynniki” przyjęte jest w możliwie najszerszym znaczeniu i obejmuje również związki, kategorie, pochodne i inne materiały chemiczne, biologiczne i fizyczne używane do prac badawczych, eksperymentalnych, naukowych, edukacyjnych lub rozwojowych - część 2.

4.5.3.)Główny kod CPV

33696300-8 - Odczynniki chemiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

24327000-2 - Różne organiczne substancje chemiczne

4.5.5.)Wartość części

6076,44 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych, laboratoryjnych dla komórek organizacyjnych Łódzkiego Instytutu Technologicznego, zgodnie z ich bieżącym zapotrzebowaniem. Pojęcie „odczynniki” przyjęte jest w możliwie najszerszym znaczeniu i obejmuje również związki, kategorie, pochodne i inne materiały chemiczne, biologiczne i fizyczne używane do prac badawczych, eksperymentalnych, naukowych, edukacyjnych lub rozwojowych - część 3.

4.5.3.)Główny kod CPV

33696300-8 - Odczynniki chemiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

24327000-2 - Różne organiczne substancje chemiczne

4.5.5.)Wartość części

8089,77 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych, laboratoryjnych dla komórek organizacyjnych Łódzkiego Instytutu Technologicznego, zgodnie z ich bieżącym zapotrzebowaniem. Pojęcie „odczynniki” przyjęte jest w możliwie najszerszym znaczeniu i obejmuje również związki, kategorie, pochodne i inne materiały chemiczne, biologiczne i fizyczne używane do prac badawczych, eksperymentalnych, naukowych, edukacyjnych lub rozwojowych - część 4.

4.5.3.)Główny kod CPV

33696300-8 - Odczynniki chemiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

24327000-2 - Różne organiczne substancje chemiczne

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

6558,67 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych, laboratoryjnych dla komórek organizacyjnych Łódzkiego Instytutu Technologicznego, zgodnie z ich bieżącym zapotrzebowaniem. Pojęcie „odczynniki” przyjęte jest w możliwie najszerszym znaczeniu i obejmuje również związki, kategorie, pochodne i inne materiały chemiczne, biologiczne i fizyczne używane do prac badawczych, eksperymentalnych, naukowych, edukacyjnych lub rozwojowych - część 5.

4.5.3.)Główny kod CPV

33696300-8 - Odczynniki chemiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

24327000-2 - Różne organiczne substancje chemiczne

4.5.5.)Wartość części

7172,23 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych, laboratoryjnych dla komórek organizacyjnych Łódzkiego Instytutu Technologicznego, zgodnie z ich bieżącym zapotrzebowaniem. Pojęcie „odczynniki” przyjęte jest w możliwie najszerszym znaczeniu i obejmuje również związki, kategorie, pochodne i inne materiały chemiczne, biologiczne i fizyczne używane do prac badawczych, eksperymentalnych, naukowych, edukacyjnych lub rozwojowych - część 6.

4.5.3.)Główny kod CPV

33696300-8 - Odczynniki chemiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

24327000-2 - Różne organiczne substancje chemiczne

4.5.5.)Wartość części

19770,40 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4015,95 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4015,95 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4015,95 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TH. GEYER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1132953594

7.3.3)Ulica

ul. Czeska 22A

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-902

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

53000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3880,28 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3880,28 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3880,28 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"ALCHEM GRUPA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272355435

7.3.3)Ulica

ul. Forteczna 13/8

7.3.4)Miejscowość

Toruń,

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

39557,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8576,18 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

9573,09 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8576,18 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"ALCHEM GRUPA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272355435

7.3.3)Ulica

ul. Forteczna 13/8

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3469,83 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4252,11 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3469,83 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7960101318

7.3.3)Ulica

ul. MARII FOŁTYN 10

7.3.4)Miejscowość

RADOM

7.3.5)Kod pocztowy

26-615

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4030,71 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4030,71 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4030,71 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TH. GEYER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1132953594

7.3.3)Ulica

ul. Czeska 22A

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-902

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18459,82 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

18755,64 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

18459,82 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"ALCHEM GRUPA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272355435

7.3.3)Ulica

ul. Forteczna 13/8

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

21000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33696300-8Odczynniki chemiczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
323 086 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
86 911 zł2 262 920 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 176 009 zł
Źródło próbki
CPV 33696300· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
86 911 zł
Mediana
323 086 zł
Górny kwartyl
2 262 920 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Łódzki Instytut Technologiczny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 42 433 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33696300-8 (Odczynniki chemiczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TH. GEYER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.