Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
310 090 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1dostawa kurtek ¾ z pochewkami na naramienniki i oznaką szkolną, rękawiczek zimowych, rękawiczek letnich oraz szalików zimowych
    Wartość umowy
    81 750 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2dostawa krawatów, identyfikatorów imiennych tekstylnych, identyfikatorów imiennych metalowych, rogatywek aspiranckich, rogatywek oficerskich, pochewek, koszul wyjściowych z długim rękawem, koszul wyjściowych z krótkim rękawem
    Wartość umowy
    60 425 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3dostawa pasków do spodni, mundurów wyjściowych męskich i damskich z obszytymi naramiennikami i oznaką SAPSP, znakiem pożarniczym, oznakami roku nauki, pokrowców na mundur, płaszczów męskich, sznurów galowych podoficerskich, oficerskich oraz
    Wartość umowy
    136 225 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4dostawa półbutów wyjściowych męskich i damskich, skarpetek bawełnianych, skarpetek termoaktywnych oraz rajstop cielistych
    Wartość umowy
    31 690 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi oferowanej na przedmiot zamówienia37%Aspekt społeczny - zatrudnienie osób niepełnosprawnych3%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa przedmiotów i elementów umundurowania strażaków Państwowej Straży Pożarnej

Zamawiający Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa przedmiotów i elementów umundurowania strażaków Państwowej Straży Pożarnej”, wybierając ofertę wykonawcy SUBOR Sp. z o. o. Łączna wartość umów: 310 090 zł. Złożono 8 ofert.

Łączna wartość umów
310 090 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 lipca 2026

    Termin ofert: 3 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: SUBOR Sp. z o. o. (część 1); SUBOR Sp. z o.o. (części 2, 4); SURBOR Sp. z o.o. (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 310 090,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail