AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Jednorazowa dostawa kamizelek szpikulco- i nożoodpornych dla członków zespołów ratownictwa medycznego

Zamawiający Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) prowadzi postępowanie „Jednorazowa dostawa kamizelek szpikulco- i nożoodpornych dla członków zespołów…”. Termin składania ofert upływa 10 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w PoznaniuPoznań, Wielkopolskieopublikowano 1 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
10 września 2026, 10:00
4d 10h
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Skrócony termin dostawy40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    01 września 2026

    Termin ofert: 10 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa kamizelek szpikulco- i nożoodpornych dla członków zespołów ratownictwa medycznego w jednej części.

  • 2

    ZakresWykonawca musi wykazać w okresie ostatnich trzech lat co najmniej dwie dostawy kamizelek nożo- i szpikulcoodpornych lub kuloodpornych o wartości minimum 50 000,00 zł brutto każda oraz złożyć fotografie, strony katalogowe i certyfikaty CAST, NIJ 0115.00, VPAM KDIW 2004 i CE; dokumenty mogą być uzupełniane po złożeniu oferty.

  • 3

    ZakresWykonawca składa ofertę z uwzględnieniem obowiązku tłumaczenia certyfikatów na język polski, jeśli są sporządzone w innym języku.

  • 4

    WarunkiZamawiający nie wymaga wadium ani zabezpieczenia należytego wykonania umowy, ale przewiduje zmianę umowy zgodnie z § 4 PPU.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail