Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 7 częściach7 części
Łączna wartość umów
286 326 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa bluz służbowych, spodni służbowych, czapek służbowych letnich
    Wartość umowy
    78 351 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa koszul służbowych z długim rękawem, koszul służbowych z krótkim rękawem
    5540083156· Bydgoszcz
    Wartość umowy
    28 229 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa kurtek służbowych przeciwdeszczowych, spodni służbowych przeciwdeszczowych
    Wartość umowy
    132 988 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Dostawa bluz służbowych typu polar
    Wartość umowy
    28 124 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Dostawa t-shirtów służbowych
    Wartość umowy
    9643 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6Dostawa pasków służbowych
    Wartość umowy
    3032 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7Dostawa czapek służbowych zimowych
    Wartość umowy
    5959 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi oferowanej na przedmiot zamówienia37%Aspekt społeczny - zatrudnienie osób niepełnosprawnych3%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa przedmiotów umundurowania służbowego strażaków Państwowej Straży Pożarnej

Zamawiający Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa przedmiotów umundurowania służbowego strażaków Państwowej Straży Pożarnej”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość umów: 286 326 zł. Złożono 12 ofert.

Łączna wartość umów
286 326 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 lipca 2026

    Termin ofert: 9 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    28 sierpnia 2026

    3 oferty4 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: CZM INTERMAG Sp. z o. o. (część 1); 5540083156 (część 2); MILENA BIS Sp. z o.o (część 3); SUBOR Sp. z o.o. (części 4, 5, 6, 7).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 286 325,55 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail