Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
NTIG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (NTIG sp. z o.o.)· Tarnowskie Górymikrofirma
Wartość umowy
199 155 zł
Umowa zawarta
2 września 2026
Okres realizacji
od 9 września 2026 do 2 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
13 ofertceny: 199 155 zł – 278 390 złodrzucone: 6wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Doposażenie budynków oświatowych w kompensatory mocy biernej.

Zamawiający Urząd Miasta i Gminy Piaseczno (Piaseczno, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Doposażenie budynków oświatowych w kompensatory mocy biernej”, wybierając ofertę wykonawcy NTIG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (NTIG sp. z o.o.). Wartość umowy: 199 155 zł. Złożono 13 ofert.

Wartość umowy
199 155 zł
Liczba ofert
13 ofert
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy NTIG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (NTIG sp. z o.o.) (Tarnowskie Góry), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 199 155,45 zł (umowę zawarto 2 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 13 ofert; ceny wahały się od 199 155,45 zł do 278 390,01 zł. Odrzucono 6 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 9 września 2026 r. do 2 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail