Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
612 831 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    467 214 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    145 617 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Przedłużenie minimalnego 36-miesięcznego okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja ciągu komunikacyjnego na Cmentarzu Komunalnym w Pile (2 zadania)

Zamawiający Zarząd Dróg i Zieleni w Pile (Piła, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja ciągu komunikacyjnego na Cmentarzu Komunalnym w Pile (2 zadania)”, wybierając ofertę wykonawcy P.U.H. PIASKOWIEC ANDRZEJ GORLASZYŃSKI. Łączna wartość umów: 612 831 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Zarząd Dróg i Zieleni w PilePiła, Wielkopolskie (powiat Pilski →)opublikowano 3 września 2026
Łączna wartość umów
612 831 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 lipca 2026

    Termin ofert: 14 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma P.U.H. PIASKOWIEC ANDRZEJ GORLASZYŃSKI za łącznie 612 830,82 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail