Zakup biletów miesięcznych dla uczniów szkół prowadzonych przez Gminę Bogdaniec oraz dowóz osób niepełnosprawnych do ŚDS - w okresie 01/09/2025 – 31/08/2026
Zamawiający Gmina Bogdaniec (Bogdaniec, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup biletów miesięcznych dla uczniów szkół prowadzonych przez Gminę Bogdaniec oraz…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=257, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,9 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Bogdaniec |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 210966510 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Mickiewicza 45 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Bogdaniec |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 66-450 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubuskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL431 - Gorzowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@ug.bogdaniec.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.bogdaniec.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-b1af6ca4-d5fe-402e-b7a0-f789895317d7 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00420563 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-09-03 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00322755 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Zakup biletów miesięcznych dla uczniów szkół prowadzonych przez Gminę Bogdaniec oraz dowóz osób niepełnosprawnych do ŚDS - w okresie 01/09/2025 – 31/08/2026 |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Zakup biletów miesięcznych dla uczniów szkół prowadzonych przez Gminę Bogdaniec oraz dowóz osób niepełnosprawnych do ŚDS - w okresie 01/09/2025 – 31/08/2026 |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 34980000-0 - Bilety przewozowe |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-08-12 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2025-09-01 do 2026-08-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | ARGOS Sp. z o.o. |
| 4.3.1.1.) | Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia | Przedsiebiorstwo Uslugowe Argos Agata Milostan |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5993269938 |
| 4.3.3.) | Ulica | ściechów |
| 4.3.4.) | Miejscowość | ściechów |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 66-433 |
| 4.3.6.) | Województwo | lubuskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 399000,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00374503/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 2 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 2 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | koniecznosc zapewnienia dowozu do szkoły dzieci z miejscowosci Racłąw uczeszczajacych do do klasy "0" |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | koniecznosc zapewnienia dowozu do szkoły dzieci z miejscowosci Racłąw uczeszczajacych do do klasy "0" |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 34980,00 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 2 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 2 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | aneks nr 1 był podpisany w związku z koniecznoscią zapewnienia dowozu do szkoły dzieciom z miejscowosci Racłąw uczeszczajacych do do klasy "0". zgodnie z aneksem nr 1 ten dowóż mial byc zapewniony w okrei 01/09/2025-30/06/2026. Aneks nr 2 skraca ten okres : 01/09/2025-05/11/2026 |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | aneks nr 1 był podpisany w związku z koniecznoscią zapewnienia dowozu do szkoły dzieciom z miejscowosci Racłąw uczeszczajacych do do klasy "0". zgodnie z aneksem nr 1 ten dowóż mial byc zapewniony w okrei 01/09/2025-30/06/2026. Aneks nr 2 skraca ten okres : 01/09/2025-05/11/2026 |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 405996,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →