Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
31 292 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    17 979 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    13 313 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Kryterium „okres gwarancji jakości i rękojmi za wady” (Kg)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

zakup wyposażenia do jednostek OSP w Zubrzycy Dolnej oraz Lipnicy Małej w ramach Funduszu Sołeckiego na 2026 roku – przedsięwzięcie Sołectwa Zubrzyca Dolna i Sołectwa Lipnica Mała

Zamawiający Gmina Jabłonka (Jabłonka, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „zakup wyposażenia do jednostek OSP w Zubrzycy Dolnej oraz Lipnicy Małej w ramach Funduszu…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 31 292 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina JabłonkaJabłonka, Małopolskie (powiat Nowotarski →)opublikowano 3 września 2026
Łączna wartość umów
31 292 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    31 lipca 2026

    Termin ofert: 11 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    03 września 2026

    4 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Przedsiębiorstwo Specjalistyczne SPRZĘT-POŻ Sp. z o.o. (część 1); Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Województwa Małopolskiego (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 31 292,48 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail