Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
754 298 zł
Umowa zawarta
2 września 2026
Okres realizacji
do 15 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 754 298 zł – 907 740 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zakup autocysterny izolowanej z modułem do dezynfekcji wody w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025/2026”

Zamawiający Gmina Bestwina (Bestwina, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup autocysterny izolowanej z modułem do dezynfekcji wody w ramach Programu Ochrony…”, wybierając ofertę wykonawcy PRO-WAM Sp. z o.o. Wartość umowy: 754 298 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina BestwinaBestwina, Śląskie (powiat Bielski →)opublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
754 298 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRO-WAM Sp. z o.o. (Koszalin), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 754 297,50 zł (umowę zawarto 2 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 754 297,50 zł do 907 740,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail