Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
212 520 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia autobusu zastepczego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup biletów miesięcznych dla uczniów szkół prowadzonych przez Gminę Bogdaniec oraz dowóz osób niepełnosprawnych do ŚDS - w okresie 01/09/2026 – 31/12/2026

Zamawiający Gmina Bogdaniec (Bogdaniec, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup biletów miesięcznych dla uczniów szkół prowadzonych przez Gminę Bogdaniec oraz…”, wybierając ofertę wykonawcy ARGOS SP. Z O.O. Wartość umowy: 212 520 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina BogdaniecBogdaniec, Lubuskieopublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
212 520 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 sierpnia 2026

    Termin ofert: 21 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ARGOS SP. Z O.O. (ŚCIECHÓW), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 212 520,00 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Bogdaniec

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210966510

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Mickiewicza 45

1.5.2.)Miejscowość

Bogdaniec

1.5.3.)Kod pocztowy

66-450

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@ug.bogdaniec.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bogdaniec.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://bogdaniec.ezamawiajacy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup biletów miesięcznych dla uczniów szkół prowadzonych przez Gminę Bogdaniec oraz dowóz osób niepełnosprawnych do ŚDS - w okresie 01/09/2026 – 31/12/2026

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a62b51e2-8c09-4acf-a5c1-e1915c681db8

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00419969

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00039471/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Zakup biletów miesięcznych dla uczniów szkół prowadzonych przez Gminę Bogdaniec oraz dowóz osób niepełnosprawnych do ŚDS

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00392363

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RIT.271.10.2026.MGL

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup biletów miesięcznych dla uczniów szkół prowadzonych przez Gminę Bogdaniec oraz dowóz osób niepełnosprawnych do ŚDS - w okresie 01/09/2026 – 31/12/2026

4.5.3.)Główny kod CPV

34980000-0 - Bilety przewozowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

212520,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

212520,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

212520,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ARGOS SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5993269938

7.3.4)Miejscowość

ŚCIECHÓW

7.3.5)Kod pocztowy

66-433

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

212520,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2026-12-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34980000-0Bilety przewozowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Bogdaniec prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bogdaniec.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 212 520 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34980000-0 (Bilety przewozowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ARGOS SP. Z O.O. (ŚCIECHÓW). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.