Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
995 070 zł
Umowa zawarta
2 września 2026
Okres realizacji
10 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 995 070 zł – 1 582 883 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Kryterium „okres gwarancji jakości i rękojmi za wady” (Kg) – 40 pkt40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa platformy widokowej rekreacyjno-turystycznej z towarzyszącą infrastrukturą

Zamawiający Gmina Jabłonka (Jabłonka, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa platformy widokowej rekreacyjno-turystycznej z towarzyszącą infrastrukturą”, wybierając ofertę wykonawcy FIRMA USŁUGOWOHANDLOWA DRWAL EXPORT IMPORT MATONOG JÓZEF. Wartość umowy: 995 070 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina JabłonkaJabłonka, Małopolskie (powiat Nowotarski →)opublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
995 070 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FIRMA USŁUGOWOHANDLOWA DRWAL EXPORT IMPORT MATONOG JÓZEF (ZUBRZYCA GÓRNA), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 995 070,00 zł (umowę zawarto 2 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 995 070,00 zł do 1 582 883,25 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 10 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail