Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Przebudowa drogi gminnej ul. Głównej i ul. Sarniej w Podkowie Leśnej z podziałem na zadania

Zamawiający Miasto Podkowa Leśna (Podkowa Leśna, Mazowieckie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Przebudowa drogi gminnej ul. Głównej i ul. Sarniej w Podkowie Leśnej z podziałem na…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto Podkowa LeśnaPodkowa Leśna, Mazowieckie (powiat Grodziski →)opublikowano 3 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 337 040 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miasto Podkowa Leśna

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013269338

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Akacjowa 39/41

1.4.2.)Miejscowość

Podkowa Leśna

1.4.3.)Kod pocztowy

05-807

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzadmiasta@podkowalesna.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.podkowalesna.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-05d99449-2aa3-46e5-b9ca-a4d1af8fbd05

2.3.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00419693

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2026-09-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00566524

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa drogi gminnej ul. Głównej i ul. Sarniej w Podkowie Leśnej z podziałem na zadania

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi gminnej ul. Głównej i ul. Sarniej w Podkowie Leśnej z podziałem na zadania
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie wszelkich prac i czynności niezbędnych do prawidłowego zrealizowania przedmiotu zamówienia w zakresie rzeczowym ujętym w OPZ polegających na Przebudowie
drogi gminnej ul. Głównej i ul. Sarniej w Podkowie Leśnej z podziałem na zadania:
Zadanie 1: „Przebudowa drogi gminnej ul. Głównej i ul. Sarniej w Podkowie Leśnej – etap II ul. Sarnia”– etap II ul. Sarnia w zakresie drogowym, sanitarnym, wycinką drzew oraz wprowadzeniem SOR.
Zadanie 2: „Przebudowa drogi gminnej ul. Głównej i ul. Sarniej w Podkowie Leśnej – etap III ul. Główna od ul. Sarniej do ul. Wiewiórek” – etap III ul. Główna od ul. Sarniej do ul. Wiewiórek w zakresie drogowym oraz wprowadzeniem SOR

3.8.)Główny kod CPV

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

3.9.)Dodatkowy kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2026-01-20

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

8 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ROBOKOP Grzegorz Leonowicz

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5291721467

4.3.3.)Ulica

Dębowa 8/45

4.3.4.)Miejscowość

Milanówek

4.3.5.)Kod pocztowy

05-822

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

1445250 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2026/BZP 00060886/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2026-08-26

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

§11 ust. 4 pkt 2 umowy

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Konieczność wykonania dodatkowych robót

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

135472,53

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45200000-9Roboty budowlane w zakresie wznosze…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 337 040 zł
Próbka: 69 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
356 134 zł4 470 763 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 114 629 zł
Źródło próbki
CPV 45200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
356 134 zł
Mediana
1 337 040 zł
Górny kwartyl
4 470 763 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Podkowa Leśna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Podkowa Leśna.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45200000-9 (Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.