Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
483 496 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    111 325 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    372 171 zł
    7 ofert
Oferty w postępowaniu
13 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOSTAWA I MONTAŻ SPRZĘTU SPORTOWEGO DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 22 IM. JANUSZA KORCZAKA W PŁOCKU

Zamawiający SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 22 im. Janusza Korczaka w Płocku (Płock, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „DOSTAWA I MONTAŻ SPRZĘTU SPORTOWEGO DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 483 496 zł. Złożono 13 ofert.

Łączna wartość umów
483 496 zł
Liczba ofert
13 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: WITMAX Witold Szczepocki (część 1); SPORTPLUS.PL Sp z o.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 483 495,94 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 13 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 22 im. Janusza Korczaka w Płocku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001336080

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Czwartaków 6

1.5.2.)Miejscowość

Płock

1.5.3.)Kod pocztowy

09-403

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL923 - Płocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

administracja@sp22.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sp22.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bdad1e32-3ca2-4751-86f0-f5a1a4870c17

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DOSTAWA I MONTAŻ SPRZĘTU SPORTOWEGO
DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 22 IM. JANUSZA KORCZAKA W PŁOCKU

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bdad1e32-3ca2-4751-86f0-f5a1a4870c17

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00419599

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00205758/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 DOSTAWA SPRZĘTU SPORTOWEGO DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 22 W PŁOCKU IM. JANUSZA KORCZAKA

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00305128

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SP22.261.6.2026.KG

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

a) Część I - przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych urządzeń, sprzętu i akcesoriów/wyposażenia fitness przeznaczonych do użytkowania w placówce oświatowej, wraz z:
• transportem,
• rozładunkiem,
• wniesieniem do miejsca wskazanego przez zamawiającego
• wyłożeniem i przycięciem dostarczonych mat modułowych na siłownię - puzzle 100 cm x 100 cm, grubość min. 15 mm (Dział II Opis przedmiotu zamówienia część I Minisiłownia VIII Zestawienie sprzętu sportowego lp.29) w pomieszczeniu siłowni,
• montażem urządzeń, sprzętu i akcesoriów/wyposażenia fitness,
• ustawieniem,
• instalacją,
• regulacją,
• uruchomieniem,
• sprawdzeniem poprawności działania urządzeń i sprzętu,
• przekazaniem do użytkowania,
• przeszkoleniem personelu.

4.5.3.)Główny kod CPV

37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

51121000-6 - Usługi instalowania sprzętu do ćwiczeń fizycznych

4.5.5.)Wartość części

105080,64 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II - przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu sportowego
przeznaczonego do użytkowania w placówce oświatowej, wraz z:
-transportem,
-rozładunkiem,
-wniesieniem do miejsca wskazanego przez zamawiającego,
-montażem bramek do piłki ręcznej (Dział II Opis przedmiotu zamówienia część II Sprzęt
sportowy VIII Zestawienie sprzętu sportowego lp. 57) oraz elektronicznej tablicy wyników
sportowych z licznikiem czasu trenera i dwoma zegarami 24s (Dział II Opis przedmiotu
zamówienia część II Sprzęt sportowy VIII Zestawienie sprzętu sportowego lp. 24),
-ustawieniem,
-regulacją,
-uruchomieniem elektronicznej tablicy,
-sprawdzeniem poprawności działania,
-przekazaniem do użytkowania,
-przeszkoleniem personelu.

4.5.3.)Główny kod CPV

37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

51121000-6 - Usługi instalowania sprzętu do ćwiczeń fizycznych

4.5.5.)Wartość części

389165,43 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

111324,94 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

147474,54 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

111324,94 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WITMAX Witold Szczepocki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7821683920

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

111324,94 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

84 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

372171,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1542594,66 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

372171,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SPORTPLUS.PL Sp z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6812073848

7.3.4)Miejscowość

Myślenice

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

372171,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

84 dni

Sekcja 14

Informacje dodatkowe

Termin realizacji 12 tygodni. Pełna nazwa: DOSTAWA I MONTAŻ SPRZĘTU SPORTOWEGO DO
SZKOŁY PODSTAWOWEJ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 22 IM. JANUSZA KORCZAKA W
PŁOCKU W RAMACH PROJEKTU PN. „UNOWOCZEŚNIENIE I DOPOSAŻENIE BAZY SPORTOWEJ
SZKOŁY PODSTAWOWEJ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 22 IM. JANUSZA KORCZAKA W
PŁOCKU - BUDŻET OBYWATELSKI”.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 22 im. Janusza Korczaka w Płocku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Płock.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 483 496 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 37440000-4 (Sprzęt do ćwiczeń fizycznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: WITMAX Witold Szczepocki (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.