Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
263 296 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
80 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 263 296 zł – 479 577 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena70%Okres gwarancji jakości na cały zakres zamówienia30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja drogi gminnej w m. Zalesiu Borowym

Zamawiający Miasto i Gmina Serock (Serock, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja drogi gminnej w m. Zalesiu Borowym”, wybierając ofertę wykonawcy JZ BUD JAKUB ZIEMIECKI. Wartość umowy: 263 296 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Miasto i Gmina SerockSerock, Mazowieckie (powiat Legionowski →)opublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
263 296 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 lipca 2026

    Termin ofert: 30 lipca 2026 11:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy JZ BUD JAKUB ZIEMIECKI (Pomiechówek), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 263 296,26 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 263 296,26 zł do 479 577,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 80 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail