Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
309 728 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
75 dni
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 309 728 zł – 467 400 złodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Łagoszów Wielki – droga o nawierzchni tłuczniowej.

Zamawiający Gmina Radwanice (Radwanice, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Łagoszów Wielki – droga o…”, wybierając ofertę wykonawcy Masy Polskie Sp. z o.o. Sp. k. Wartość umowy: 309 728 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina RadwaniceRadwanice, Dolnośląskie (powiat Wrocławski →)opublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
309 728 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Masy Polskie Sp. z o.o. Sp. k (Lubin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 309 727,96 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 309 727,96 zł do 467 400,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 75 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA RADWANICE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 390647630

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Przemysłowa 17

1.5.2.)Miejscowość

Radwanice

1.5.3.)Kod pocztowy

59-160

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@radwanice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.radwanice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d7a9cedc-dea4-44fe-9348-b0af014260de

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Łagoszów Wielki – droga
o nawierzchni tłuczniowej.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d7a9cedc-dea4-44fe-9348-b0af014260de

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00419487

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00065392/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.9 Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Łagoszów Wielki - droga o nawierzchni tłuczniowej.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00347035

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RPVI.271.10.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę drogi gminnej zlokalizowanej na dz. nr 460/1; 460/2 i nr 473 w obrębie
Łagoszów Wielki, jednostka ewidencyjna Radwanice o długości 1.482 m. Droga o szer. 3,5 m na odcinku km 0+280 –
1+482, z odcinkowym poszerzeniem od 4,00 do 7,00 m na odcinku km 0+000 – 0+280 o nawierzchni z mieszanki kruszyw
granitowych niezwiązanych, zagęszczonych mechanicznie wraz z warstwą klinującą grysu granitowego oraz przebudową
obustronnych poboczy gruntowych o szer. 0,50 m.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

309727,96 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

467400 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

309272,96 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Masy Polskie Sp. z o.o. Sp. k

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6922523531

7.3.4)Miejscowość

Lubin

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

309727,96 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

75 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
754 551 zł
Próbka: 214 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
366 287 zł2 148 306 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 782 019 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
366 287 zł
Mediana
754 551 zł
Górny kwartyl
2 148 306 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Radwanice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radwanice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 309 728 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Masy Polskie Sp. z o.o. Sp. k (Lubin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.