Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
564 069 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    USŁUGI PRZEWOZOWE MATI-TRANS KRZYSZTOF ŻUREK· Zawiercie
    Wartość umowy
    249 582 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWE ŁUKASZ ŁACH· Dąbrowa Górnicza
    Wartość umowy
    314 486 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena90%Średni wiek pojazdu10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi transportu uczniów z terenu Miasta i Gminy Siewierz do szkół oraz specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych

Zamawiający Gmina Siewierz (Siewierz, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi transportu uczniów z terenu Miasta i Gminy Siewierz do szkół oraz specjalnych…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 564 069 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Gmina SiewierzSiewierz, Śląskie (powiat Będziński →)opublikowano 2 września 2026
Łączna wartość umów
564 069 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 lipca 2026

    Termin ofert: 23 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    02 września 2026

    6 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: USŁUGI PRZEWOZOWE MATI-TRANS KRZYSZTOF ŻUREK (część 1); PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWE ŁUKASZ ŁACH (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 564 068,80 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Siewierz

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276258227

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Żwirki i Wigury 16

1.5.2.)Miejscowość

Siewierz

1.5.3.)Kod pocztowy

42-470

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.)Numer telefonu

326499400

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

siewierz@siewierz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.siewierz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6cec1f77-e583-4938-b66e-e06f66293230

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi transportu uczniów z terenu Miasta i Gminy Siewierz do szkół oraz specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6cec1f77-e583-4938-b66e-e06f66293230

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00419228

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00029647/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 Dowóz uczniów do szkół w roku szkolnym 2026/2027

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00342564

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RIZP.271.15.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

585648,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi transportu uczniów z terenu Miasta i Gminy Siewierz w roku szkolnym 2026/2027, w podziale na dwie odrębne Części

Część I: Usługa transportu uczniów do szkół na terenie Miasta i Gminy Siewierz w roku szkolnym 2026/2027 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przewozowej na terenie Miasta i Gminy Siewierz transportem Wykonawcy (pojazdami przystosowanymi do przewozu osób), polegającej na dowozie dzieci i młodzieży z wyznaczonych miejsc przystankowych do: a) Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Księstwa Siewierskiego w Siewierzu, z siedzibą przy ul. Piłsudskiego 31, b) Szkoły Podstawowej Nr 2 w Siewierzu im. Mikołaja Kopernika, z siedzibą przy ul. Długiej 2, c) Szkoły Podstawowej w Brudzowicach, z siedzibą w Brudzowicach przy ul. Szkolnej 41, d) Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Żelisławicach, z siedzibą przy ul. Przyszłości 9, oraz dowozie powrotnym uczniów z ww. placówek do wyznaczonych miejsc przystankowych. 2) Wykonawca musi dysponować co najmniej dwoma pojazdami w dobrym stanie technicznym (rok produkcji od 2009) wyposażonymi w sprawną klimatyzację:  1 pojazd posiadający min. 40, a max. 55 miejsc siedzących,  1 pojazd posiadający min. 40, a max. 60 miejsc siedzących. 3) Trasy przejazdu na terenie Miasta i Gminy Siewierz obejmują następujące przystanki: trasa nr 1: Siewierz – Gołuchowice – Siewierz – Czekanka - Leśniaki – Żelisławice – Nowa Wioska – Piwoń – Siewierz szacunkowa długość linii wynosi około 85 km dziennie od pierwszego do ostatniego przystanku i z powrotem. Trasa nr 2: Siewierz – Dziewki – Brudzowice – Dziewki – Podżarze – Żelisławice- Czekanka-Siewierz szacunkowa długość linii wynosi około 75 km dziennie od pierwszego do ostatniego przystanku i z powrotem. 4) Transport będzie organizowany w dni zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2026/2027 (od września 2026 r. do czerwca 2027 r.). 5) Długość średniej dziennej trasy, obsługiwanej przez dwa pojazdy, wynosi około 160 km. Ponadto przewiduje się dowóz uczniów ze szkół wskazanych w pkt 2 ppkt 1 lit. a-d oraz uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych z siedzibą w Wojkowicach Kościelnych przy ul. Zachodniej 4, na zawody sportowe, konkursy szkolne i inne przedsięwzięcia gminne, powiatowe, wojewódzkie oraz ogólnopolskie. Liczba kilometrów dot. dowozu uczniów na ww. wydarzenia wynosi około 2000 km w trakcie trwania umowy. Zlecenia będą składane Wykonawcy na co najmniej 2 dni przed planowanym wyjazdem za pośrednictwem: poczty elektronicznej, telefonicznie. Przewóz odbywać się będzie wg trasy ustalonej przez Zamawiającego. 6) Transport wykonywany będzie pojazdami Wykonawcy (autobusami). Przewozy uczniów odbywać się mogą wyłącznie środkami transportu wyposażonymi w sprawną klimatyzację i przystosowanymi do przewozu osób, spełniającymi wymagania techniczne określone w Ustawie z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (tekst jednolity Dz. U. z 2024 r. poz. 1251), ustawie z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (tekst jednolity Dz. U. z 2025 r. poz. 1490 z późn. zm.), Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (tekst jednolity Dz. U. z 2024 r. poz. 502 z późn. zm.) i innych przepisach związanych z transportem osób. Przewóz dzieci powinien odbywać się dopuszczonymi do ruchu, odpowiednio oznakowanymi pojazdami (wyprodukowanym nie wcześniej niż w 2009 r.), zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wiek pojazdu stanowi jedno z kryteriów oceny ofert, zgodnie z zapisami Rozdziału XXI SWZ. Wiek pojazdów nie może przekraczać 17 lat. 7) Zamawiający gwarantuje wykorzystanie 60% zapotrzebowania podanego w opisie przedmiotu zamówienia. 8) Zamawiający zastrzega sobie modyfikację tras, przystanków oraz zmianę liczby dowożonych osób w czasie trwania umowy. 9) Zamawiający nie ponosi kosztów za kilometry dojazdowe i zjazdowe na trasie Gmina Siewierz – siedziba Wykonawcy. a) Wykonawca ponosi:  koszty utrzymania pojazdów, w szczególności koszty zakupu paliwa,  koszty bieżącej eksploatacji i napraw,  koszty zatrudnienia i szkolenia kierowców. 10) Pozostałe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia określa Rozdział III pkt 2 ppkt 10. Obowiązek zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób na podstawie stosunku pracy określa Rozdział III pkt 2 ppkt 11.

4.5.3.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

238675,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi transportu uczniów z terenu Miasta i Gminy Siewierz w roku szkolnym 2026/2027, w podziale na dwie odrębne Części

Część II: Usługa transportu uczniów z terenu Miasta i Gminy Siewierz wraz z zapewnieniem opieki do specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych w roku szkolnym 2026/2027 Kod CPV: 60130000-8 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób 1) Świadczenie usługi transportu uczniów niepełnosprawnych z terenu gminy Siewierz wraz z zapewnieniem opieki do Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych w Będzinie, Czeladzi i Dąbrowie Górniczej w roku szkolnym 2026/2027. 2) Usługa będzie wykonywana 3 pojazdami Wykonawcy, przystosowanym do przewozu osób niepełnosprawnych – środkami transportu spełniającymi wymagania techniczne określone w przepisach ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym (tekst jednolity Dz. U. z 2024 r. poz. 1251), ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 1490 z późn. zm.) i innych przepisów związanych z przewozem osób. 3) Wykonawca zapewni 3 pojazdy (wyprodukowane nie wcześniej niż w 2016 r.) przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych, wyposażone w sprawną klimatyzację, tj.: a) pojazd posiadający co najmniej 17 miejsc pasażerskich (w tym 2 stanowiska przystosowane do przewozu osób na wózkach inwalidzkich). Szacunkowa ilość przewożonych osób: 16. b) pojazd posiadający co najmniej 17 miejsc pasażerskich każdy (w tym 1 stanowisko przystosowane do przewozu osób na wózkach inwalidzkich). Szacunkowa ilość przewożonych osób: 15. c) pojazd posiadający co najmniej 17 miejsc pasażerskich każdy (w tym 1 stanowisko przystosowane do przewozu osób na wózkach inwalidzkich). Szacunkowa ilość przewożonych osób: 15. 4) Wykonawca zapewni opiekę nad uczniami niepełnosprawnymi podczas przejazdu oraz wsiadania i wysiadaniu z pojazdu. Opiekunem musi być osoba:  pełnoletnia, mająca zdolność do czynności prawnych, dająca rękojmię szczególnej opieki nad dziećmi podczas dojazdu dzieci do placówek oświatowych i ich powrotu,  legitymująca się zaświadczeniem o niekaralności,  niefigurująca w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym,  posiadająca zaświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania powierzonych obowiązków,  posiadająca uprawnienia w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej. 5) Wykonawca zapewni dowóz uczniów do placówek kształcenia specjalnego oraz powrót do miejsca zamieszkania, wg następujących tras: a) z miejscowości Siewierz, Karsów, Wojkowice Kościelne do: - Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej, z siedzibą przy ul. Swobodnej 59 w Dąbrowie Górniczej. Szacunkowa długość linii wynosi około 80 km dziennie od pierwszego do ostatniego przystanku i z powrotem. b) z miejscowości Nowa Wioska, Siewierz, Podwarpie, Karsów, Wojkowice Kościelne do: - Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego w Będzinie, z siedzibą przy ul. 11-go Listopada 7 w Będzinie Szacunkowa długość linii wynosi około 80 km dziennie od pierwszego do ostatniego przystanku i z powrotem. c) z miejscowości Nowa Wioska, Siewierz, Siewierz-Jeziorna, Podwarpie, Wojkowice Kościelne do: - Zespołu Szkół Specjalnych w Czeladzi, z siedzibą przy ul. Szpitalnej 66 w Czeladzi. Szacunkowa długość linii wynosi około 80 km dziennie od pierwszego do ostatniego przystanku i z powrotem. 6) Zamawiający zastrzega sobie modyfikację tras oraz zmianę liczby dowożonych osób w czasie trwania umowy. 7) Zamawiający nie ponosi kosztów za kilometry dojazdowe i zjazdowe na trasie Gmina Siewierz - siedziba Wykonawcy. 8) Wykonawca będzie zobowiązany do posiadania i przestrzegania Standardów ochrony małoletnich, na podstawie Ustawy z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (tekst jednolity Dz. U. z 2023 r., poz. 1606). 3. Warunki niezbędne dla realizacji zamówienia publicznego: b) Transport jest organizowany wyłącznie w dni nauki szkolnej w roku 2026/2027. Przewóz dzieci powinien odbywać się dopuszczonymi do ruchu, odpowiednio oznakowanymi pojazdami (wyprodukowanym nie wcześniej niż w 2016 r.), zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wiek pojazdu stanowi jedno z kryteriów oceny ofert, zgodnie z zapisami Rozdziału XXI SWZ. Wiek pojazdów nie może przekraczać 10 lat. c) Długość średniej dziennej trasy, obsługiwanej przez dwa pojazdy, wynosi około 240 km. d) Wykonawca zobowiązany jest, w przypadku awarii autobusu szkolnego, do zapewnienia w ciągu 1 godziny od uzyskania informacji o awarii, autobusu zastępczego o przynajmniej równorzędnym standardzie i ilości miejsc, dostosowanego do przewozu dzieci. Jeżeli Wykonawca nie wywiąże się z tego obowiązku, Zamawiający na koszt Wykonawcy podstawi sprawny autokar o wymaganym standardzie od innego podmiotu. e) Wykonawca ponosi:  koszty utrzymania pojazdów, w szczególności koszty zakupu paliwa,  koszty bieżącej eksploatacji i napraw,  koszty zatrudnienia i szkolenia kierowców. f) Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia lub zwiększenia ilości tras, wynikającego z aktualnych potrzeb w tym zakresie. Zamawiający gwarantuje wykorzystanie 60 % zapotrzebowania podanego w opisie przedmiotu zamówienia. 4. Pozostałe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia określa Rozdział III pkt 4 SWZ. 5. Obowiązek zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób na podstawie stosunku pracy określa Rozdział pkt 5 SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

346972,80 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

249582,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

435004,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

249582,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

USŁUGI PRZEWOZOWE MATI-TRANS KRZYSZTOF ŻUREK

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

240298404

7.3.3)Ulica

OBROŃCÓW POCZTY GDAŃSKIEJ 119

7.3.4)Miejscowość

Zawiercie

7.3.5)Kod pocztowy

42-400

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

249582,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-06-25

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

314486,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

485040,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

314486,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWE ŁUKASZ ŁACH

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 277837430

7.3.3)Ulica

ul. Laski 138

7.3.4)Miejscowość

Dąbrowa Górnicza

7.3.5)Kod pocztowy

41-303

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

314486,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-06-25

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60112000-6Usługi w zakresie publicznego trans…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 869 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 301 zł656 309 zł
Rozstęp międzykwartylowy
457 009 zł
Źródło próbki
CPV 60112000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 301 zł
Mediana
382 869 zł
Górny kwartyl
656 309 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Siewierz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Siewierz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 564 069 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60112000-6 (Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: USŁUGI PRZEWOZOWE MATI-TRANS KRZYSZTOF ŻUREK (Zawiercie). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.