Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
339 644 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia w cz. I - wykonanie i montaż tablic urzędowych dotyczących oznakowania obszarów Natura 2000
    Wartość umowy
    282 572 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia w cz. wykonanie i montaż tablic urzędowych dotyczących oznakowania rezerwatów przyrody
    Wartość umowy
    57 072 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Wykonanie i montaż tablic urzędowych dotyczących oznakowania obszarów Natura 2000 oraz rezerwatów przyrody na terenie województwa zachodniopomorskiego w podziale na dwie części”

Zamawiający Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie i montaż tablic urzędowych dotyczących oznakowania obszarów Natura 2000 oraz…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 339 644 zł. Złożono 12 ofert.

Łączna wartość umów
339 644 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 czerwca 2026

    Termin ofert: 12 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    02 września 2026

    6 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Cobra Reklama Marta Grabowska (część 1); Gabidruk Sp. z o.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 339 643,59 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail