Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
388 648 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 26 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 379 760 zł – 398 796 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 2,3% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Rok produkcji pojazdu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz dzieci niepełnosprawnych do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szymanowie oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niesłyszących w Olsztynie w roku szkolnym 2026/2027

Zamawiający Gmina Małdyty (Małdyty, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz dzieci niepełnosprawnych do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szymanowie…”, wybierając ofertę wykonawcy PUH Tłoczkowski Arkadiusz. Wartość umowy: 388 648 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina MałdytyMałdyty, Warmińsko-Mazurskie (powiat Ostródzki →)opublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
388 648 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PUH Tłoczkowski Arkadiusz (Olsztyn), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 388 648,00 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 379 760,00 zł do 398 796,48 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 26 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail