„Budowa drogi dla rowerów wzdłuż al. Warszawskiej w Lublinie, zatoki autobusowej w rejonie ul. Czeremchowej (...) wraz z przebudową i budową infrastruktury”
Zamawiający Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Lublinie (Lublin, Lubelskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa drogi dla rowerów wzdłuż al. Warszawskiej w Lublinie, zatoki autobusowej w rejonie…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
28 kwietnia 2025
Termin ofert: 20 maja 2025 08:30Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
07 maja 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
09 lipca 2025
6 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
23 czerwca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
02 września 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
02 września 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU MIEJSKIEGO W LUBLINIE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 060433560 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Krochmalna 13j |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Lublin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 20-401 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL814 - Lubelski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 814665710 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@zdtm.lublin.eu |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | zdtm.lublin.eu |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00419149 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-09-02 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zmianie umowy |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00418664 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - ZMIANA UMOWY/UMOWY RAMOWEJ |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.3. | Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej Przed zmianą | Konieczność wykonania robót opisanych w Protokole Konieczności nr 3 z dnia 19.08.2026 r. oraz w Protokole Konieczności nr 4 z dnia 25.08.2026 r. stanowiące załączniki nr 1 i 2 do Aneksu nr 3, które Wykonawca zobowiązuje się zrealizować w ramach Umowy. Podstawa prawna: art. 455 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych oraz par. 15 ust. 9 umowy. Po zmianie: Konieczność wykonania robót opisanych w Protokole Konieczności nr 3 z dnia 19.08.2026 r. - polegających na wymianie w-wy ścieralnej zjazdu w ul. Bohaterów Monte Casssino oraz oznakowania odcinka al. Warszawskiej, od al. Solidarności do ul. Zbożowej z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa dla wszystkich uczestników ruchu drogowego, oraz w Protokole Konieczności nr 4 z dnia 25.08.2026 r. - dostosowanie sygnalizacji świetlnych do nowego oznakowania poziomego z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa dla wszystkich uczestników ruchu drogowego, stanowiące załączniki nr 1 i 2 do Aneksu nr 3, które Wykonawca zobowiązuje się zrealizować w ramach Umowy. Podstawa prawna: art. 455 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych oraz par. 15 ust. 9 umowy. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.