Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 121 731 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2026
Okres realizacji
135 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena90%Gwarancja10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont balkonów wraz z robotami towarzyszącymi na budynkach przy ul. Modrzewiowej 3A i 3B w Nisku.

Zamawiający AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o. o. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Remont balkonów wraz z robotami towarzyszącymi na budynkach przy ul. Modrzewiowej 3A i 3B…”, wybierając ofertę wykonawcy ERFLOOR Ernest Droń. Wartość umowy: 1 121 731 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
1 121 731 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 czerwca 2026

    Termin ofert: 25 czerwca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ERFLOOR Ernest Droń (Rzeszów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 121 731,07 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 135 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail