Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
168 510 zł
Umowa zawarta
7 sierpnia 2026
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wsparcie powdrożeniowe40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa urządzeń i oprogramowania zwiększających odporność na cyberataki w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” w Gminie Sucha Beskidzka – zakup agregatu prądotwórczego

Zamawiający Gmina Sucha Beskidzka (Sucha Beskidzka, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa urządzeń i oprogramowania zwiększających odporność na cyberataki w ramach…”, wybierając ofertę wykonawcy INTEGRIZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 168 510 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Sucha BeskidzkaSucha Beskidzka, Małopolskie (powiat Suski →)opublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
168 510 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 czerwca 2026

    Termin ofert: 7 lipca 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy INTEGRIZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 168 510,00 zł (umowę zawarto 7 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA SUCHA BESKIDZKA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072181920

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Adama Mickiewicza 19

1.5.2.)Miejscowość

Sucha Beskidzka

1.5.3.)Kod pocztowy

34-200

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.5.7.)Numer telefonu

+48338749500

1.5.8.)Numer faksu

+48338749532

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@sucha-beskidzka.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sucha-beskidzka.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-18e76d0f-dd3f-49a6-a7ac-4fa3ed9719cb

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa urządzeń i oprogramowania zwiększających odporność na cyberataki w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” w Gminie Sucha Beskidzka – zakup agregatu prądotwórczego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-18e76d0f-dd3f-49a6-a7ac-4fa3ed9719cb

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00419067

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00070530/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa rozwiązań zwiększających odporność na cyberataki wraz z wdrożeniem i szkoleniami technicznymi w ramach realizacji grantu Cyberbezpieczny Samorząd

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Program Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23. Umowa o powierzenie grantu o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23/2608/ FERC.02.02-CS.01-001/23/2024.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00312393

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.1.13.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

752300,65 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

138982,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup agregatu prądotwórczego w związku z realizacją przez Zamawiającego projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”. Zakres zamówienia obejmuje kompleksową dostawę, montaż (ustawienie), podłączenie, pierwsze uruchomienie oraz konfigurację agregatu prądotwórczego (1 szt.). Podstawowe parametry agregatu:
- moc maksymalna agregatu min. 66kVA (52kW),
- maksymalna moc silnika agregatu min. 87 hp,
- napięcie: 400/230 V,
- obudowany, wyciszony,
- silnik diesla chłodzony wodą,
- wymiary (długość x szerokość x wysokość) nie większe niż 2300 x 1100 x 1800 mm,
- ciężar własny z płynami, bez paliwa nie większy niż 1 300 kg,
- wyposażony w koła transportowe w celu zapewnienia możliwość swobodnego przemieszczania (alokacji) urządzenia.

Przedmiot zamówienia obejmuje również dostarczenie i podłączenie wszystkich potrzebnych przewodów (tj. mocy, sterowniczych/sygnałowych, zasilania pomocniczego 230V) w taki sposób, aby było możliwe ustawienie, podłączenie i uruchomienie agregatu w odległości około 25 m od budynku Urzędu Miasta Sucha Beskidzka. W celu doprowadzenia przewodów do budynku została już przygotowana (pod nawierzchnią parkingu) rura PVC o średnicy 110 mm. Łączna długość przyłącza podana w SWZ wynosi ok. 50 m, ponieważ część trasy przyłącza (ok. 25 m) przebiega przez piwnice budynku. Przewody w piwnicy należy umieścić w korytach kablowych, które również są objęte przedmiotem zamówienia. Koryta należy dobrać do zastosowanych przewodów. Konieczne będzie wykonanie jednego przebicia przez ścianę o grubości ok. 50 cm.
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia wykonawca zapewni także wsparcie powdrożeniowe oraz przeprowadzi szkolenie dla wyznaczonych pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi agregatu.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ).

Tam, gdzie w dokumentach zamówienia, zostały wskazane znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, o których mowa w art. 99 ustawy Pzp, należy je traktować jako przykładowe i Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów lub rozwiązań równoważnych pod warunkiem, że zapewnią one uzyskanie parametrów technicznych, funkcjonalnych (użytkowych) oraz jakościowych nie gorszych od założonych w dokumentach zamówienia. Wyrób równoważny nie musi być identyczny z opisanym w SWZ. Powinien natomiast zapewniać zakładane funkcjonalności użytkowe, potwierdzające w pełni przydatność wyrobu do zamierzonego stosowania i poziom ich jakości – niezawodności. Za równoważne należy uznać te materiały, urządzenia lub rozwiązania, których główne parametry, niezbędne do zapewnienia ich zasadniczej funkcji, nie są gorsze od założonych w dokumentach zamówienia.
Tam, gdzie w dokumentach zamówienia przedmiot zamówienia został opisany przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a każde takie odniesienie należy odczytywać w taki sposób, jakby towarzyszyły mu wyrazy "lub równoważne".

4.5.3.)Główny kod CPV

31120000-3 - Generatory

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

168510,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

168510,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

168510,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

INTEGRIZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 383635730

7.3.3)Ulica

Hefajstosa 10

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-934

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

168510,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sucha Beskidzka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sucha Beskidzka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 168 510 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31120000-3 (Generatory). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: INTEGRIZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.