Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
24 019 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Usługa cateringowa podczas Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Contemporary on Language and Literatures in English”
    Wartość umowy
    7500 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Usługa cateringowa podczas uroczystości rozdania dyplomów doktorskich i habilitacyjnych
    Wartość umowy
    9300 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Usługa cateringowa w trakcie konferencji „Workshop on current problems in Physics: Zielona Góra – Lviv”
    Wartość umowy
    5519 zł
    5 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4Usługa cateringowa związana z organizacją spotkania upowszechniającego wyniki projektu ET4D
    Wartość umowy
    1700 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
22 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie usług cateringowych dla jednostek UZ IV

Zamawiający Uniwersytet Zielonogórski (Zielona Góra, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie usług cateringowych dla jednostek UZ IV”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 24 019 zł. Złożono 22 oferty.

Zamawiający: Uniwersytet ZielonogórskiZielona Góra, Lubuskieopublikowano 2 września 2026
Łączna wartość umów
24 019 zł
Liczba ofert
22 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 lipca 2026

    Termin ofert: 10 lipca 2026 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    02 września 2026

    6 ofert3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: KUBUS Robert Macek (części 1, 4); UpHOTEL Sp. z o.o. (część 2); PHU Adam Mocny (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 24 018,80 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 22 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail