Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 bez rozstrzygnięcia2 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Bez rozstrzygnięcia
    Część 1
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  2. Umowa zawarta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa wody i/lub odbiór ścieków na potrzeby GDDKiA O/Rzeszowie Cz1: Dostawa wody i odbiór ścieków – OD, 38-430 Miejsce Piastowe, ul. Mickiewicza 39 Cz2: Dostawa wody – MOP I „Równe”

Zamawiający GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD Oddział w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa wody i/lub odbiór ścieków na potrzeby GDDKiA O/Rzeszowie Cz1: Dostawa wody i…”, wybierając ofertę wykonawcy Miejskim Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej – Krośnieński Holding Komunalny Sp. z o. o.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~1,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    1 wykonawca
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD Oddział w Rzeszowie

1.3.)Oddział zamawiającego

Oddział w Rzeszowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 01751157500122

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Legionów 20

1.5.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

35-959

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariatrzeszow@gddkia.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gddkia.gov.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


zarządzanie drogami krajowymi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa wody i/lub odbiór ścieków na potrzeby GDDKiA O/Rzeszowie
Cz1: Dostawa wody i odbiór ścieków – OD, 38-430 Miejsce Piastowe, ul. Mickiewicza 39
Cz2: Dostawa wody – MOP I „Równe”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4dd2d7d4-4164-495b-8813-6558ac9a5a76

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00418665

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00108407/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.2.2 Dostawa wody i/lub odbiór ścieków na potrzeby GDDKiA Oddział w Rzeszowie

Część 1 OD Miejsce Piastowe, 38-430 Miejsce Piastowe, ul. Mickiewicza 39 Część 2 MOP I „Równe”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zgodnie z ustawą PZP na podstawie art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 1 a) ustawy
Prawo Zamówień Publicznych przewiduje możliwość udzielania zamówienia z wolnej ręki, w
przypadku gdy mają być one świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn
technicznych o obiektywnym charakterze, jeżeli nie istnieje rozsądne rozwiązanie
alternatywne lub rozwiązanie zastępcze a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego
zawężania parametrów zamówienia. Nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub
rozwiązanie zastępcze – dostawa wody oraz odprowadzanie ścieków, będące przedmiotem
zamówienia może być świadczona wyłącznie przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki
Komunalnej – Krośnieński Holding Komunalny spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z
siedzibą w Krośnie przy ul. Fredry 12, 38-400 Krosno, który jest właścicielem infrastruktury.
W/w. przyczyny technicznej o obiektywnym charakterze uniemożliwiają realizację
przedmiotowego zamówienia przez innego wykonawcę.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

O/Rz.D-3.2421.23.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa wody i/lub odbiór ścieków na potrzeby GDDKiA Oddział w Rzeszowie
Część 1: Dostawa wody i odbiór ścieków na potrzeby GDDKiA Oddział w
Rzeszowie – OD Miejsce Piastowe, 38-430 Miejsce Piastowe, ul. Mickiewicza
39
Przedmiot zamówienia stanowi dostawa wody i/lub odbiór ścieków do powstałych obiektów GDDKiA Oddział w Rzeszowie, tj. Obwody Drogowego w Miejscu Piastowym oraz dwóch MOPów powstałych przy budowie drogi S19 w Równem
Dostawa wody odbywać się będzie się za pomocą sieci wodociągowej z uwzględnieniem infrastruktury technicznej nieruchomości. Dostawa wody odbywać będzie się nieprzerwanie do urządzeń wodociągowych. Rozliczenie za usługę dostawy wody i/lub odbiór ścieków następować będzie na podstawie określonych w taryfach cen i stawek opłat naliczanych ryczałtowo w rozliczeniu dwumiesięcznym.

4.5.3.)Główny kod CPV

41110000-3 - Woda pitna

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

65110000-7 - Przesył wody

90410000-4 - Usługi usuwania ścieków

4.5.5.)Wartość części

92579,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa wody i/lub odbiór ścieków na potrzeby GDDKiA Oddział w Rzeszowie
Część 2: Dostawa wody na potrzeby GDDKiA w Rzeszowie – Miejsca Obsługi Podróżnych MOP I „Równe”,
Punkt poboru: 38-430 Rogi, ul. Ks. Henryka Domino, dz. nr ewid. 994/2, powiat krośnieński, gmina Miejsce Piastowe, obręb 0005 Rogi

Przedmiot zamówienia stanowi dostawa wody i/lub odbiór ścieków do powstałych obiektów GDDKiA Oddział w Rzeszowie, tj. Obwody Drogowego w Miejscu Piastowym oraz dwóch MOPów powstałych przy budowie drogi S19 w Równem
Dostawa wody odbywać się będzie się za pomocą sieci wodociągowej z uwzględnieniem infrastruktury technicznej nieruchomości. Dostawa wody odbywać będzie się nieprzerwanie do urządzeń wodociągowych. Rozliczenie za usługę dostawy wody i/lub odbiór ścieków następować będzie na podstawie określonych w taryfach cen i stawek opłat naliczanych ryczałtowo w rozliczeniu dwumiesięcznym.

4.5.3.)Główny kod CPV

41110000-3 - Woda pitna

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

65110000-7 - Przesył wody

4.5.5.)Wartość części

188831,35 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Miejskim Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej – Krośnieński Holding Komunalny Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 6840001341

7.3.4)Miejscowość

Krosno

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

187848,98 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

48 miesiące

Sekcja 10

Informacje dodatkowe

Umowa została zawarta na czas nieoznaczony

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD Oddział w Rzeszowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 41110000-3 (Woda pitna). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.