Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
276 489 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 31 października 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 276 489 zł – 336 780 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie kierownika budowy10%Termin gwarancji30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych we wsi Dobra Wola, gmina Jasieniec.

Zamawiający Gmina Jasieniec (Jasieniec, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych we wsi Dobra Wola, gmina Jasieniec”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych w Grójcu Sp. z o.o. Wartość umowy: 276 489 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina JasieniecJasieniec, Mazowieckie (powiat Kozienicki →)opublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
276 489 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 lipca 2026

    Termin ofert: 30 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych w Grójcu Sp. z o.o. (Jasieniec), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 276 489,24 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 276 489,24 zł do 336 779,88 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail