Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
162 zł
Umowa zawarta
1 września 2026
Okres realizacji
10 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 162 zł – 221 złodrzucone: 4wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Świadczenie usług transportowych w zakresie dowozu uczniów z terenu gminy Krotoszyce do szkół podstawowych w roku 2026-2027”

Zamawiający Gmina Krotoszyce (Krotoszyce, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług transportowych w zakresie dowozu uczniów z terenu gminy Krotoszyce do…”, wybierając ofertę wykonawcy Intertrans PKS Sp . z o.o. Wartość umowy: 162 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina KrotoszyceKrotoszyce, Dolnośląskie (powiat Legnicki →)opublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
162 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 lipca 2026

    Termin ofert: 27 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Intertrans PKS Sp . z o.o. (Głogów).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 161,70 zł (umowę zawarto 1 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 161,70 zł do 220,53 zł. Odrzucono 4 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 10 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA KROTOSZYCE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 390647469

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Piastowska 46

1.5.2.)Miejscowość

Krotoszyce

1.5.3.)Kod pocztowy

59-223

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.)Numer telefonu

768878421

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@krotoszyce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.krotoszyce.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1345227

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Świadczenie usług transportowych w zakresie dowozu uczniów z terenu gminy Krotoszyce do szkół podstawowych w roku 2026-2027”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3ab66c69-59fe-4c43-92ba-62793a9e69e1

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00418335

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00022461/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Świadczenie usług transportowych w zakresie dowozu uczniów z terenu gminy Krotoszyce do szkół podstawowych w roku 2026-2027

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00348838

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

271.7.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Nazwa zadania

„Świadczenie usług transportowych w zakresie dowozu uczniów z terenu gminy Krotoszyce do szkół podstawowych w roku 2026-2027” 2. Kod/y Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): główny przedmiot: kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego 3. Przedmiotem zamówienia jest: dowóz i odwóz uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Krotoszyce do Szkoły Podstawowej im. Wyżykowskiego w Krotoszycach oraz do Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Kościelcu w roku szkolnym 2026/2027 – świadczony na podstawie biletów miesięcznych zgodnie z art. 5 i 5a ustawy z dnia 20 czerwca 1992 r. o uprawnieniach do ulgowych przejazdów środkami publicznego transportu zbiorowego. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 10 do SWZ, który opisuje trasy i ilość przywozu i odwozu dzieci (uczniów).

4.5.3.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

161,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

220,53 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

161,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Intertrans PKS Sp . z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6931856002

7.3.3)Ulica

Piastowska 5

7.3.4)Miejscowość

Głogów

7.3.5)Kod pocztowy

67-200

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

161,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60112000-6Usługi w zakresie publicznego trans…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 869 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 301 zł656 309 zł
Rozstęp międzykwartylowy
457 009 zł
Źródło próbki
CPV 60112000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 301 zł
Mediana
382 869 zł
Górny kwartyl
656 309 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Krotoszyce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krotoszyce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 162 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60112000-6 (Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Intertrans PKS Sp . z o.o. (Głogów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.