Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Zamawiający może unieważnić postępowanie przed terminem składania ofert jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. Wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione (nastąpiło przeniesienia istniejącego wyposażenia do nowo powstałego obiektu) ponieważ zamawiający już dysponuje wyposażeniem stanowiącym przedmiot zamówienia. W związku z powyższym ponowne nabycie wyposażenia, którym zamawiający już dysponuje byłoby nie celowe i nie służyłoby racjonalnemu gospodarowaniu środkami publicznymi

Podstawa: art. 256 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa i montaż mebli oraz pozostałych elementów wyposażenia sal przedszkolnych oddziałów integracyjnych przedszkola w miejscowości Dys nr. projektu FELU.10.02-IZ.00-0130/25”.

Zamawiający Gmina Niemce (Niemce, Lubelskie) opublikował wynik postępowania „Dostawa i montaż mebli oraz pozostałych elementów wyposażenia sal przedszkolnych…”.

Zamawiający: Gmina NiemceNiemce, Lubelskie (powiat Lubelski →)opublikowano 2 września 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Zamawiający może unieważnić postępowanie przed terminem składania ofert jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. Wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione… Podstawa: art. 256 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA NIEMCE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019520

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Lubelska 121

1.5.2.)Miejscowość

Niemce

1.5.3.)Kod pocztowy

21-025

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

0

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

lucka.monika@niemce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.niemce.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gminaniemce.ezamawiajacy.pl/pn/gminaniemce/demand/315990/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Dostawa i montaż mebli oraz pozostałych elementów wyposażenia sal przedszkolnych oddziałów integracyjnych przedszkola w miejscowości Dys nr. projektu FELU.10.02-IZ.00-0130/25”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0841908f-f80b-4e39-996a-86d8b532c89a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00418286

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00030465/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.5 Dostawa i montaż mebli oraz pozostałych elementów wyposażenia sal przedszkolnych oddziałów integracyjnych przedszkola w miejscowości Dys "

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

EFS+ w ramach programu FEL 10.02-IZ.00-0130/25 na lata 2021 – 2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411344

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IZP.271.17.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Dostawa i montaż mebli oraz pozostałych elementów wyposażenia sal przedszkolnych oddziałów integracyjnych przedszkola w miejscowości Dys nr. projektu FELU.10.02-IZ.00-0130/25”.
1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa i montaż mebli oraz pozostałych elementów wyposażenia sal przedszkolnych oddziałów integracyjnych przedszkola
w miejscowości Dys w ramach realizacji projektu pod tytułem GMINA NIEMCE – DBAMY O PRZYSZŁOŚĆ NAJMŁODSZYCH! nr FELU.10.02-IZ.00-0130/25”. Dostawa mebli i wyposażenia obiektu przedszkola obejmuje tylko sale zabaw nr 1.02 i 1.05

4.5.3.)Główny kod CPV

39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39100000-3 - Meble

39111000-3 - Siedziska

39160000-1 - Meble szkolne

39121000-6 - Biurka i stoły

39112000-0 - Krzesła

39531000-3 - Dywany

39130000-2 - Meble biurowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 256 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający może unieważnić postępowanie przed terminem składania ofert jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
Wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione (nastąpiło przeniesienia istniejącego wyposażenia do nowo powstałego obiektu) ponieważ zamawiający już dysponuje wyposażeniem stanowiącym przedmiot zamówienia. W związku z powyższym ponowne nabycie wyposażenia, którym zamawiający już dysponuje byłoby nie celowe i nie służyłoby racjonalnemu gospodarowaniu środkami publicznymi

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39000000-2Meble (włącznie z biurowymi), wypos…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Niemce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Niemce.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39000000-2 (Meble (włącznie z biurowymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.