Świadczenie usługi nadzoru inwestorskiego przy realizacji przedsięwzięcia pn. „Odnawialne źródła energii w Gminie Radomsko”
Zamawiający Gmina Radomsko (Radomsko, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadczenie usługi nadzoru inwestorskiego przy realizacji przedsięwzięcia pn. Odnawialne…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 184 750 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=791, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Architektoniczne, inżynieryjne, kontrolne (CPV 71)
- woj. Łódzkie
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Radomsko |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 590648209 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Piłsudskiego 34 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Radomsko |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 97-500 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL713 - Piotrkowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 44 683-27-07 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 44 685-13-60 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@gmina-radomsko.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://bip.gmina-radomsko.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-ed76d7b2-bbe4-4b95-a372-77bddc723d93 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00418281 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-09-02 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00521481 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji Priorytet 9. Fundusze europejskie dla Łódzkiego w transformacji Działanie FELD.09.03 Przestrzeń w transformacji Program Regionalny Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027. Numer umowy: FELD.09.03-IZ.00-0040/23-00 |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Świadczenie usługi nadzoru inwestorskiego przy realizacji przedsięwzięcia pn. „Odnawialne źródła energii w Gminie Radomsko” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi nadzoru inwestorskiego, |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi 71631300-3 - Usługi technicznego nadzoru budowlanego 71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane 72220000-3 - Usługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-12-02 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 7 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Dorota Lubas Pro-In-Tech |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 180562008 |
| 4.3.3.) | Ulica | Strzelnicza 20/2 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Rzeszów |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 35-103 |
| 4.3.6.) | Województwo | podkarpackie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 182000,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00577287/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-15 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 2 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | w związku z wejściem w życie ustawy z dn. 9 maja 2024 r. zmieniającej ustawę o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2024 r. poz. 852) dotyczące KSeF |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | do umowy wprowadzono klauzule KSeF |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 0,00 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 182000,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.