Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
248 215 zł
Umowa zawarta
2 września 2026
Okres realizacji
70 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 248 215 zł – 391 279 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa sal 9 – 9A – 9B zlokalizowanych na parterze budynku szkolnego Zespołu Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Gliwicach.

Zamawiający Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Gliwicach (Gliwice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa sal 9 – 9A – 9B zlokalizowanych na parterze budynku szkolnego Zespołu Szkół…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Wielobranżowy ELKO Jacek Bzdok. Wartość umowy: 248 215 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
248 215 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    31 lipca 2026

    Termin ofert: 19 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Wielobranżowy ELKO Jacek Bzdok (Gliwice), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 248 214,50 zł (umowę zawarto 2 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 248 214,50 zł do 391 278,94 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 70 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail