Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość wybranych ofert
542 880 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11. Przedmiotem zamówienia jest "Zakup lekkiego samochodu operacyjnego dla Komendy Miejskiej PSP w Lublinie ". 2. Opis przedmiotu zamówienia zawierają: Załącznik nr 1A do SWZ – dla Części I
    Wartość umowy
    194 340 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 21. Przedmiotem zamówienia jest "Zakup lekkiego samochodu operacyjnego dla Komendy Miejskiej PSP w Lublinie ". 2. Opis przedmiotu zamówienia zawierają: Załącznik nr 1B do SWZ – dla Części II
    Cena wybranej oferty
    169 740 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 31. Przedmiotem zamówienia jest "Zakup lekkiego samochodu operacyjnego dla Komendy Miejskiej PSP w Lublinie ". 2. Opis przedmiotu zamówienia zawierają: Załącznik nr 1C do SWZ – dla Części III
    Wartość umowy
    178 800 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji20%Pojemność bagażnika10%Moc silnika napędowego10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup lekkiego samochodu operacyjnego dla Komendy Miejskiej PSP w Lublinie z podziałem na części

Zamawiający Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup lekkiego samochodu operacyjnego dla Komendy Miejskiej PSP w Lublinie z podziałem na…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 542 880 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 2 września 2026
Łączna wartość ofert
542 880 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 sierpnia 2026

    Termin ofert: 13 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    02 września 2026

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: CRH ŻAGIEL AUTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (części 1, 2); TECHNOTOP SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 542 880,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail