Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Firma Drogowa „ANDAR” s.c. A.D. Białobrzyccy

Wartość umowy
241 622 zł
Umowa zawarta
2 września 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 241 622 zł – 298 355 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont nawierzchni ul. Mickiewicza w Kostrzynie od skrzyżowania z ul. Okrężną i Słowackiego do granicy miasta - Etap 2”

Zamawiający Gmina Kostrzyn (Kostrzyn, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont nawierzchni ul. Mickiewicza w Kostrzynie od skrzyżowania z ul. Okrężną i…”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Drogowa „ANDAR” s.c. A.D. Białobrzyccy;Firma Budowlano-Remontowo- Drogowa Dariusz Białobrzycki; Firma Usługowo-Handlowa „ANNA” Anna Białobrzycka. Wartość umowy: 241 622 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina KostrzynKostrzyn, Wielkopolskie (powiat Poznański →)opublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
241 622 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Firma Drogowa „ANDAR” s.c. A.D. Białobrzyccy;Firma Budowlano-Remontowo- Drogowa Dariusz Białobrzycki; Firma Usługowo-Handlowa „ANNA” Anna Białobrzycka (Gniezno), wspólnie z: Firma Drogowa „ANDAR” s.c. A.D. Białobrzyccy.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 241 621,59 zł (umowę zawarto 2 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 241 621,59 zł do 298 355,47 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kostrzyn

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 631259554

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Dworcowa 5

1.5.2.)Miejscowość

Kostrzyn

1.5.3.)Kod pocztowy

62-025

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL418 - Poznański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@kostrzyn.wlkp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kostrzyn.wlkp.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0e9bd169-f498-477f-88da-1bd4c035be22

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont nawierzchni ul. Mickiewicza w Kostrzynie od skrzyżowania z ul. Okrężną i Słowackiego do granicy miasta - Etap 2”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0e9bd169-f498-477f-88da-1bd4c035be22

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00418091

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00041945/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.8 Remont nawierzchni ul. Mickiewicza w Kostrzynie - kolejny etap (droga powiatowa w granicach administracyjnych miasta)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00358997

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RF.271.1.13.2026.FZ1

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

422118,56 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont nawierzchni odcinka drogi o nawierzchni asfaltowej – ul. Mickiewicza - o łącznej długości ok. 237,67 m.
Zakres zadania został wskazany na rynku nr 1/4 Plan sytuacyjny „Remont nawierzchni ul. Mickiewicza w Kostrzynie od skrzyżowania z ul. Okrężną i Słowackiego do granicy miasta- Etap 2”
2. Roboty budowlane obejmują m.in.
 sfrezowanie istniejącej nawierzchni na całej pokazanej długości i ułożenie nakładki asfaltowej. Ze względu na pofałdowania nawierzchni przewidziano średnią grubość frezowania na 3 cm. Ze względu na różne istniejące pochylenia poprzeczne i różne rzędne wysokościowe przy krawędziach jezdni przed ułożeniem warstwy ścieralnej SMA o grubości 4 cm zaprojektowano ułożenie warstwy wyrównawczej o średniej grubości 3 cm,
 regulację wysokościową istniejących wpustów ulicznych. W celu ujednolicenia nawierzchni na całej długości ulicy w miejscu obrukowania wpustów należy wykonać całkowity demontaż tej konstrukcji i ułożenie nowej konstrukcji jezdni,
 budowę brakującego odcinka ścieku przykrawężnikowego z II rzędów betonowej kostki brukowej,
 budowę dwóch wpustów jezdniowych wraz z przykanalikami,
 umocnienie pobocza i zjazdu z KŁSM 0/31,5 o grubości 10 cm,
 regulację wysokościową istniejącego ścieku przykrawężnikowego, krawężników betonowych oraz przyległej nawierzchni chodnika, zjazdu z betonowej kostki brukowej,
 regulację zasuw wodociągowych i gazowych występujących w obrębie istniejących nawierzchni,
 odtworzenie istniejącego na danym odcinku oznakowania poziomego. Projekt nie zmienia istniejącego przebiegu oraz innych parametrów drogi. Podczas układania warstwy ścieralnej należy podczas frezowania i układania warstwy nakładki tak skorygować profil jezdni, aby zapewnić prawidłowy spływ wód pochyleniami podłużnymi i poprzecznymi do istniejących odbiorników wód opadowych z nawierzchni (wpusty). W przypadku braku drożności wpustów lub kanałów należy przewidzieć ich oczyszczenie,
 wymianę betonowych krawężników w przypadku ich uszkodzenia.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w dokumentacji projektowej, która stanowi załącznik nr 9 do SWZ:
- Plan Sytuacyjny „Remont nawierzchni ul. Mickiewicza w Kostrzynie od skrzyżowania z ul. Okrężną i Słowackiego do granicy miasta- Etap2”
- Projekt “ Remont nawierzchni ul. Mickiewicza w Kostrzynie od skrzyżowania z ul. Okrężną i Słowackiego do granicy miasta”
 specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR) ;
- przedmiary
4. Przedmiary robót nie stanowią podstawy do określenia przedmiotu zamówienia, a stanowią jedynie materiał pomocniczy przy kalkulowaniu ceny ryczałtowej za wykonanie przedmiotu zamówienia.
5. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia znajdują się wskazania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, Wykonawca może zaoferować przedmioty równoważne. Ewentualne użycie w opisie przedmiotu zamówienia określeń i nazw własnych ma jedynie charakter przykładowy i służy określeniu klasy i jakości przeznaczonych do wbudowania materiałów. Zamawiający wymaga aby użyte materiały, o ile są inne, posiadały parametry jakościowe, techniczne i eksploatacyjne nie gorsze niż określone w dokumentacji projektowej. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego.
6. Podane w opisach przedmiotu zamówienia nazwy własne nie mają na celu naruszenia
art. 99 i art. 16 pkt 1 ustawy Pzp, a mają jedynie za zadanie sprecyzowanie oczekiwań jakościowych Zamawiającego.
7. W przypadku, gdy Zamawiający opisując przedmiot zamówienia odniósł się do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza także rozwiązania równoważne opisywanym, zgodnie z zapisami art. 101 ustawy pzp.
8. W przypadku, gdy Zamawiający opisując przedmiot zamówienia posłużył się wskazaniem pochodzenia (znak towarowy, marka, producent, patent, dostawca) materiałów i urządzeń, należy przyjąć, że Zamawiający dopuszcza zaoferowanie materiałów i urządzeń równoważnych (wraz z dokumentem potwierdzającym ich równoważność), innych aniżeli wskazane w dokumentacji pod warunkiem, że zagwarantują one realizację zamówienia oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w dokumentacji.
11. Ponadto Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
12. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
13. W celu realizacji zadania Wykonawca zobowiązany jest we własnym zakresie i na własny koszt dostarczyć materiały, maszyny i urządzenia niezbędne do jego wykonania, oraz wykonać wszystkie towarzyszące roboty, prace i czynności niezbędne do realizacji zamówienia. Dostarczone materiały muszą odpowiadać wymogom wyrobów dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie. Wszelkie stosowane materiały powinny być nowe, odpowiadać obowiązującym normom lub aprobatom technicznym oraz posiadać dokumenty takie jak: atest, świadectwo lub certyfikat zgodności.
14. Wykonawca jest zobowiązany do przestrzegania obowiązujących przepisów BHP i ppoż. oraz zabezpieczenia terenu wykonywanych robót na cały okres ich realizacji, aż do odbioru końcowego robót.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

241621,59 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

298355,47 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

298355,47 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Firma Drogowa „ANDAR” s.c. A.D. Białobrzyccy;Firma Budowlano-Remontowo- Drogowa Dariusz Białobrzycki; Firma Usługowo-Handlowa „ANNA” Anna Białobrzycka

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Firma Drogowa „ANDAR” s.c. A.D. Białobrzyccy

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

784 250 16 05

7.3.3)Ulica

ul. Wodna 18

7.3.4)Miejscowość

Gniezno

7.3.5)Kod pocztowy

62-200

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

241621,59 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 818 393 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 585 199 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 818 393 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kostrzyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kostrzyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 241 622 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Drogowa „ANDAR” s.c. A.D. Białobrzyccy;Firma Budowlano-Remontowo- Drogowa Dariusz Białobrzycki; Firma Usługowo-Handlowa „ANNA” Anna Białobrzycka (Gniezno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.