Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
352 764 zł
Umowa zawarta
1 września 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 352 764 zł – 420 858 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa ul. Krzywej w Grajewie

Zamawiający Miasto Grajewo (Grajewo, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa ul. Krzywej w Grajewie”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowo-Transportowe "SAM-POL" s.c. Wartość umowy: 352 764 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Miasto GrajewoGrajewo, Podlaskie (powiat Grajewski →)opublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
352 764 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    31 lipca 2026

    Termin ofert: 19 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowo-Transportowe "SAM-POL" s.c. (Grajewo), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 352 764,00 zł (umowę zawarto 1 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 352 764,00 zł do 420 857,92 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail