AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

ZAKUP Z SUKCESYWNYMI DOSTAWAMI GRANULATU DRZEWNEGO TYPU PELLET

Zamawiający Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Dr Bolesława Domańskiego w Zakrzewie (Zakrzewo, Wielkopolskie) prowadzi postępowanie „ZAKUP Z SUKCESYWNYMI DOSTAWAMI GRANULATU DRZEWNEGO TYPU PELLET”. Termin składania ofert upływa 10 września 2026, 08:30. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 250 000 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
10 września 2026, 08:30
5d 7h
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    02 września 2026

    Termin ofert: 10 września 2026 08:30

Kluczowe informacje

+ SWZPodsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup przez placówkę oświatową granulatu drzewnego typu pellet wraz z sukcesywnymi dostawami, w tym pelletu workowanego do 8 ton w workach foliowych zgrzewanych o wadze od 15 kg do 25 kg oraz pelletu luzem do 50 ton z transportem cysterną z pneumatycznym rozładunkiem.

    Źródło: PSP.2.ZP.2026
  • 2

    ZakresPellet workowany ma zostać dostarczony jednorazowo do dnia 30 października 2026 roku, a pellet luzem w trzech dostawach po 20 ton, 20 ton i 10 ton do dnia 30 października 2026 roku, 30 listopada 2026 roku i 31 grudnia 2026 roku, każdorazowo po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Zamawiającym.

    Źródło: PSP.2.ZP.2026
  • 3

    ZakresWykonawca dostarcza pellet na koszt i ryzyko własne, wykonując załadunek, transport, rozładunek oraz każdorazowy odbiór worków lub opakowań zużytego wcześniej pelletu, przy czym zamówienie ma być zrealizowane do 5 dni roboczych od uzgodnienia terminu dostawy, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00.

    Źródło: PSP.2.ZP.2026_Załączniki do SWZ
  • 4

    WarunkiRozliczenie następuje za faktycznie dostarczone ilości pelletu według ceny jednostkowej, płatnej po każdej dostawie na podstawie faktury VAT w terminie 14 dni od jej wpływu, a cena pelletu nie podlega zmianie przez cały okres obowiązywania umowy.

    Źródło: PSP.2.ZP.2026_Załączniki do SWZ
  • 5

    ZakresZamówienie obejmuje pellet workowany do 8 ton oraz pellet luzem do 50 ton, z dostawą do szkoły w Zakrzewie i z rozładunkiem po stronie wykonawcy, przy czym zamawiający nie ma wózka widłowego.

  • 6

    ZakresWykonawca składa certyfikat, świadectwo FSC i materiały producenta potwierdzające parametry, a zamawiający dopuszcza uzupełnienie tych środków po złożeniu oferty.

Kontekst Atlasu

  • Kolejna edycja powtarzanego zamówienia (wcześniej: 2022, 2023, 2024 i 2025). Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał „ma-wi” Tomasz Gracz przy 3 ofertach.

Na podstawie ogłoszenia i dokumentacji SWZ · Zawsze weryfikuj z oryginałem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. DR BOLESŁAWA DOMAŃSKIEGO W ZAKRZEWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000563654

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Marii Magdaleny Gąszczak 29

1.5.2.)Miejscowość

Zakrzewo

1.5.3.)Kod pocztowy

77-424

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL411 - Pilski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pspzakrzewo@o2.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://pspzakrzewo.edupage.org/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ZAKUP Z SUKCESYWNYMI DOSTAWAMI GRANULATU DRZEWNEGO
TYPU PELLET

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d2193933-2641-4b99-9fa5-43f980c9f305

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00417756

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d2193933-2641-4b99-9fa5-43f980c9f305

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://pspzakrzewo.edupage.org/

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. Komunikacja w postępowaniu, z
wyłączeniem składania ofert/wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, odbywa się drogą elektroniczną za
pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce "Formularze” („Formularze do komunikacji”), lub poprzez skrzynkę
e-mail. Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji”, lub mailowo odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i
zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi.
2. Formularze do komunikacji Platformy umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj
załącznik”). W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą Pzp lub rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie
wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem
osobistym, mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie
zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby, podpisem typu zewnętrznego lub wewnętrznego. W zależności od rodzaju podpisu i
jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) dodaje się uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ
zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny).
3. Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy”
na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji”
służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta
uproszczonego na Platformie e-Zamówienia.
4. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz
informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia.ę z Wykonawcami zostały opisane w
Załączniku nr 5 do SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z art. 13 ust. 1-3 RODO Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1) zwanego dalej
„RODO”, informuję że Administratorem Pani/Pana danych osobowych ujawnionych w przedmiotowym postępowaniu jest Publiczna
Szkoła Podstawowa w Zakrzewie im. ks. dra Bolesława Domańskiego. Inspektor Ochrony Danych Osobowych dostępny jest pod
adresem email: bhp@onet.pl Podane dane w zakresie wynikającym z właściwych przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych
oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych, przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit c RODO w celu
przeprowadzenia przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. W pozostałym zakresie na podstawie
Pani/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), wynikającej z faktu złożenia przedmiotowej oferty. Administrator przekazuje dane
osobowe odbiorcom w ramach świadczenia usług na administrowanie i serwisowanie systemami informatycznymi, obsługę poczty
oraz innym zainteresowanym na zasadach, w szczególności wynikających z art. 18, art. 74, art. 76, art. 222, art. 253, art. 260
wymienionej ustawy Pzp. Dane przechowywane będą przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia.

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do swoich danych, w tym otrzymania kopii, ich
sprostowania, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych oraz do cofnięcia
zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym
profilowaniu. Podanie danych, w zakresie wynikającym z wymienionych przepisów prawa, jest niezbędne do realizacji celu.
W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Ponadto, informuję, że:
- w przypadku gdy wykonanie obowiązków, o których mowa w art. 15 ust. 1-3 RODO (prawo dostępu do swoich danych i otrzymania
ich kopii), wymagałoby niewspółmiernie dużego wysiłku, Zamawiający może żądać od osoby, której dane dotyczą wskazania
dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o
udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu,
- skorzystanie przez osobę, której dane dotyczą, z uprawnienia do sprostowania lub uzupełnienia danych osobowych, o których
mowa w art. 16 RODO nie może skutkować zmiana wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu ani
zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnych z ustawą,
- w postępowaniu o udzielenie zamówienia zgłoszenia żądania ograniczenia przetwarzania, o których mowa w art. 18 ust. 1 RODO,
nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia tego postępowania.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

PSP.2.ZP.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje zakup i dostawę pelletu w łącznej szacunkowej ilości 58 ton.
Zamówienie obejmuje zakup i dostawę pelletu:
a. workowanego – pellet pakowany w worki foliowe zgrzewane o wadze od 15 kg do 25 kg w ilości do 8 ton, wraz z jego
rozładunkiem na placu przy hali widowiskowo-sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Zakrzewie (ul. Marii Magdaleny Gąszczak 29, 77-424 Zakrzewo).
UWAGA: Jednorazowa dostawa w terminie do dnia 30 października 2026 roku.
b. luzem w ilości do 50 ton, wraz z transportem cysterną z pneumatycznym rozładunkiem, do pomieszczenia kotłowni
zlokalizowanej na terenie Publicznej Szkole Podstawowej w Zakrzewie (ul. Marii Magdaleny Gąszczak 29, 77-424
Zakrzewo).
UWAGA: W trzech dostawach, w ilości – dwie dostawy po 20 ton i jedna dostawa 10 ton, w terminie:
I. do dnia 30 października 2026 roku,
II. do dnia 30 listopada 2026 roku,
III. do dnia 31 grudnia 2026 roku.
UWAGA: Każde zamówienie musi zostać zrealizowane po wcześniejszym uzgodnieniu terminu dostawy z Zamawiającym.
UWAGA: Zamawiający informuje, że nie dysponuje specjalistycznym sprzętem dostawczym wykorzystywanym w procesie
rozładunku, np. wózkiem widłowym.

4.2.6.)Główny kod CPV

09111400-4 - Paliwa drzewne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Oferta może otrzymać maksymalnie 100 pkt w (1% = 1 pkt) w zakresie kryterium ceny.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

1. Certyfikat,
2. Świadectwo FSC,
3. Aktualne materiały informacyjne producenta w postaci katalogów, ulotek informacyjnych lub folderów potwierdzających wymagane parametry.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

1. Certyfikat,
2. Świadectwo FSC,
3. Aktualne materiały informacyjne producenta w postaci katalogów, ulotek informacyjnych lub folderów potwierdzających wymagane parametry.

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

1. Pełnomocnictwo - jeżeli dotyczy.
2. Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub
innego właściwego rejestru, w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu (odpowiednio: wykonawcy lub podmiotu
udostępniającego zasoby) jest umocowana do jego reprezentowania - wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia ww.
dokumentów, jeżeli zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca
ile wykonawca wskazał w Załączniku nr 1 do SWZ (Formularz ofertowy) dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wykonawcy występujący wspólnie są zobowiązani do ustanowienia Pełnomocnika do reprezentowania ich w
postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia
publicznego.
2. Wszelka korespondencja będzie prowadzona przez Zamawiającego wyłącznie z Pełnomocnikiem.
3. Oświadczenie (z art. 125) składają odrębnie: Wykonawca/każdy spośród Wykonawców wspólnie ubiegających się o
udzielenie zamówienia. W takim przypadku oświadczenie potwierdza brak podstaw wykluczenia Wykonawcy oraz
spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków
udziału w postępowaniu.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zmiana postanowień niniejszej umowy może nastąpić w formie pisemnej przy zachowaniu wymogów ustawy Pzp i zgodnie
ze specyfikacją warunków zamówienia. Zamawiający przewiduje zmiany postanowień umowy, w stosunku do treści oferty,
na podstawie której dokonano wyboru oferty, z zastrzeżeniem, że zmiana umowy może nastąpić wyłącznie za zgodą każdej
ze Stron wyrażoną na piśmie pod rygorem nieważności, jeżeli służyć będzie należytemu wykonaniu umowy. Szczegółowe
informacje w tym zakresie zostały opisane w Załączniku nr 4 do SWZ.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-10 08:30

8.2.)Miejsce składania ofert

e-zamowienia.gov.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-10 08:45

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-09

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09111400-4Paliwa drzewne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
250 000 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
156 000 zł359 800 zł
Rozstęp międzykwartylowy
203 800 zł
Źródło próbki
CPV 09111400· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
156 000 zł
Mediana
250 000 zł
Górny kwartyl
359 800 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Historia

Poprzednie edycje tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2025wygrał(a): „ma-wi” Tomasz Gracz95 tys. zł3 ofertywynik →
  2. 2025zwycięzca nieujawniony w ogłoszeniuwartość b.d.2 ofertywynik →
  3. 2025wygrał(a): „Węglopasz” Sp. z o.o.117 tys. zł2 ofertywynik →
  4. 2024wygrał(a): „Węglopasz” Sp. z o.o.113 tys. zł5 ofertwynik →
  5. 2024wygrał(a): BOL-ANN A.T.M. Stelmaszykowie Spółka Komandytowa100 tys. zł4 ofertywynik →
  6. 2024zwycięzca nieujawniony w ogłoszeniuwartość b.d.5 ofertwynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 10.09.2026, 08:30. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Dr Bolesława Domańskiego w Zakrzewie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zakrzewo.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09111400-4 (Paliwa drzewne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.