Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
95 350 zł
Umowa zawarta
25 listopada 2025
Okres realizacji
od 25 listopada 2025 do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 95 350 zł – 141 696 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ZAKUP Z SUKCESYWNYMI DOSTAWAMI GRANULATU DRZEWNEGO TYPU PELLET

Zamawiający Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Dr Bolesława Domańskiego w Zakrzewie (Zakrzewo, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „ZAKUP Z SUKCESYWNYMI DOSTAWAMI GRANULATU DRZEWNEGO TYPU PELLET”, wybierając ofertę wykonawcy „MA-WI” TOMASZ GRACZ. Wartość umowy: 95 350 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
95 350 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy „MA-WI” TOMASZ GRACZ (Radawnica), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 95 349,60 zł (umowę zawarto 25 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 95 349,60 zł do 141 696,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 25 listopada 2025 r. do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail